Konum : Anasayfa General Klimalar General Kaset Tipi Klima

General Kaset Tipi Klima

General kaset tipi klima güçlü geniş hava akımı ve sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 2 kademeli turbo fan ile yüksek verimlilik sağlar. Kolay kurulum, montaj ve bakımı sağlanabilen General kaset tipi klimalar kompakt dizaynı ile dünyanın ilk 24.000 Btu kapasiteli modeline sahiptir. Kompakt kaset tipi olmasına rağmen yaklaşık 3.5 metre gibi yüksek yerlere kurulabilir.General klima profesyone ürün gamı general tavan tipi klima ve  general kanallı klima inverter modelleri ve uzun metrajlı boru mesafesiyle sistem odaları için ideal çihazlardır.General kaset tipi klimalar restoranlarda, depolarda, ofislerde, toplantı odalarında, sinemalarda, tiyatrolarda ve asma tavan yüksekliği montaj için elverişli olan mekanlarda kullanılır. Asma tavan içerisine monte edildiğinden gereksiz yer kaplamaz. general kaset tipi klima fiyatları uygun ödeme koşullarıyla iklimsa iklim plus klima merkezlerinde.


Sipariş:

General AUG25U Klima

Müşteri Puanı:
0 stars  Toplam Oy: 0
Nakit Ödemede Şok Fiyatlar! Nakit Fiyatları İçin Bizleri Arayın!
General'den İklimsa güvencesinde, konforlu hava akımı ve kanal bağlantısı açıklığı özelliği ile 23.900 Btu/h soğutma kapasitesi ve 26.600 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan yeni AUG25U General kaset tipi klima. 
Ürün Detayı...


General AUG36U Klima

Müşteri Puanı:
0 stars  Toplam Oy: 0
Nakit Ödemede Şok Fiyatlar! Nakit Fiyatları İçin Bizleri Arayın!
General'den İklimsa güvencesinde, esnek kurulum ve kablolu veya kablosuz kumanda kullanabilme özelliği ile 35.800 Btu/h soğutma kapasitesi ve 40.300 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan yeni AUG36U General kaset tipi klima. 
Ürün Detayı...


General AUG54U Klima

Müşteri Puanı:
0 stars  Toplam Oy: 0
Nakit Ödemede Şok Fiyatlar! Nakit Fiyatları İçin Bizleri Arayın!
General'den İklimsa güvencesinde, yüksek randımanlı uzun ömürlü filtre ve standart kurulum için alanı 265 mm. ye indergenebilme özelliği ile 49.400 Btu/h soğutma kapasitesi ve 56.200 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan AUG54U General kaset tipi klima. 
Ürün Detayı...  • «« Başlangıç
  • « Önceki
  • 1
  • Sonraki »
  • Son »»
Sonuçlar 1 - 3 of 3

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 43 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

General Klima Servisleri

General Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
General Klima
Üstün Japon teknolojisi cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile