Konum : Anasayfa Klima General General Klimalar

En Yeni General Klimalar

Left direction
General ASHB09L Klima
General ASHB09L Klima
General ABG54U Klima
General ABG54U Klima
General AWHZ24L Klima
General AWHZ24L Klima
General ASHA (G) 24L Klima
General ASHA (G) 24L Klima
General AUG25U Klima
General AUG25U Klima
General ASH12U Klima
General ASH12U Klima
Right direction

General Klimalar

General Klima

İklimsa'dan Yeni model japon General klima İnverter ,Multi klima,Duvar Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Yer Tavan Tipi, Kanallı Tip Klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu. İki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.İklimsa general klima yeni model general multi klimaları mart ayında Türk tüketicisiyle buluşturyor.Japon markası general klima özellikleri profesyonel  seride general kaset tipi klima ve general kanallı klima ve vrf sistemlerde generel vrf klima modellleri üstün performanslı inverter klimalar a anerji sınıfıyla kendi segmentinin en iyi çihazlarıdır. Satış sonrasında yaygın servisleriyle general klima yetkili servisi iklim plus klima satın aldıkdan sonrada ürünüzü yıllarca sorunsuz kullanmınız için 7/24 servis hizmetiyle hep yanınızda.

General Marka Multi Inverter klimalar İklimsa ürün gamına giriyor.

2011 sezonuna daha da iddialı hazırlıklarını tamamlayan İklimsa General Multi Inverter klima, Nisan ayından itibaren pazara sunuyor. 24,000 ve 30,000 BTU/H kapasitelerde 2; 7,000 / 9,000 / 12,000 / 18,000 / 24,000 Btu/h kapasitelerinde 5 ayrı Duvar tipi iç üniteler stoklara getiriliyor. Kanallı, Yer ve Kaset modellerin ise proje bazında siparişle getirilmesi mümkün olacak. 24,000 BTU / H kapasiteli dış ünite 1-3 ve 30,000 Btu/h kapasiteli dış ünite 1-4 olarak kullanılabilecek. İç üniteler Apple Catechin filtreli ve İonizer’lı olup, dış üniteler DC Inverter kompresörlü olacaktır.

24 yıldır Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olan İklimsa, dünya klima sektörünün ve Avrupa split klima pazarının önde gelen isimlerinden teknoloji öncüsü general klima Japon markasını da geniş ürün gamına ekledi.

General Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalarında Otomatik Filtre Temizleme özelliğini kullanarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

General klima tavan/Duvar Tipi Inverter klimalar, bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve yüksek enerji verimlilik seviyeleri ile özellikle Avrupa’da çok fazla talep görüyor. Ayrıca bu general klima modelleri Power Difüzörün sağladığı, uzun mesafelere üfleme yapabilme özelliği sayesinde geniş mekanlar için de tercih ediliyor.

General klimanın öne çıkan diğer modeli olan General Plasma inverter klimalar, sisteminde bulunan gerçek elektrostatik filtre ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleme özelliğine sahip. 9.000 ve 12.000 Btu/h kapasiteli modellerinde, general klimalar sessiz çalışma modunda ses seviyesi 20 dB(A) değerine düşerek, sessiz çalışma ortamlarında veya uyuduğunuz yerde rahatça kullanılabilmeyi sağlar.

Bunun yanında General klima inverter Duvar tipi split klimaların tüm modelleri, -10˚C’lik dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15˚C’lik dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme özelliğiyle düşük ortam sıcaklığı gerektiren bilgisayar odaları gibi mekanlarda kullanılabilir.General klima türkiye distribütörü iklimsa hem iklimsa merkezleriyle hemde yaygın servisleri ile satış sonrasında tüketiçinin yanında.

FİLTRE TEMİZLİĞİ ARTIK ÇOK KOLAY
İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncusu ve Avrupa split klima pazar lideri General Fujitsu Limited firması ile münhasır işbirliği antlaşması imzalayarak, geniş ürün gamına yenilikçi özellikteki Fujitsu General Klima marka ürünlerini de ekledi.

R410A general klimalar soğutucu akışkanlı inverter tavan - duvar tipi klimalarda yer alan ve dünyada ilk olan otomatik filtre temizleme özelliği, hem enerji tasarrufuna yardımcı olması hem de kullanıcıya kolaylık sağlaması ile dikkat çekiyor.
General Klima Çeşitleri

General Duvar Tipi Modeller

General Duvar Tipi Klima

General klima İki üniteden (İç ve Dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar. Duvar tipi klimalar geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler. Gürültü seviyeleri düşüktür. Kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.

General İnverter Duvar Tipi

General İnverter Duvar Tipi Klima

General klimalar sistem sabit hız sistemine göre çok fazla sayıda avantaja sahiptir. Örneğin değişken kompresör çalışmaya başladıkta hemen sonra ayarlanan sıcaklığa çok kısa bir süre içerisinde ulaşır.

General Kanallı Tip Modeller

General Kanallı Tip Klima

General klima split tip ünitelerdir, sessiz ve yüksek hava sirkilasyonu sağlayan ünitelerdir. Görünmez hava giriş ızgaraları olan yeni tasarımı ile her tür apartman dairesiyle çok güzel uyumlar sağlamaktadır.

General Kaset Tipi Modeller

General Kaset Tipi Klima

General klimalar restoranlarda, depolarda, ofislerde, toplantı odalarında, sinemalarda, tiyatrolarda ve asma tavan yüksekliği montaj için elverişli olan mekanlarda kullanılır. Asma tavan içerisine monte edildiğinden gereksiz yer kaplamaz.

General Tavan-Yer Tipi

General Tavan Tipi Klima

General klima hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split klimaların avantajları ister yere ister tavana monte edilebilmeleridir. Dar mekanlarda tavandaki boş alan kullanılmak istenirse iyi bir klima tercihi olabilir.

General Vrf Modeller

General Salon Tipi Klima

General klima vrf teknolojisinin bir adım daha ileri taşınarak; bir dış üniteye tek bir bakır boru hattı üzerinden değişik tip ve kapasitelerde çok sayıda iç ünitenin bağlanabildiği, ısıtma ve/veya soğutma yapabilen direkt genleşmeli merkezi klima sistemleridir.

General Klima Garanti Şartları

General klimalar mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. General klima garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

General klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa general klima; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla General klima yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.


General Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
General Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
General Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
General Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

General Klimalar

General Duvar Tipi Klimalar
Japon Teknolojisiyle üretilen cihazlar, her türlü mekana ve ihtiyaca uygun çözümleri, yılların deneyimi ve sağlamlığı ile sunmaktadır.

General Klima Servisleri

General Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
General Klima
Üstün Japon teknolojisi cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
General Klima Yetkili Noktası