Konum : Anasayfa Haberler

Haberler

Isınmak için hangi klima -15 dereceye kadar ısıtma yapabilen klima

Bilindiği üzere klimalar soğutma amaçlı icat edilen cihazlardır. Teknolojinin gelişmesi ve ısıtılan mekanın hava konfor kalitesindeki beklenti klima cihazlarının teknolojinin gelişimi ile beraber ısıtmada kullanılması ve -15 dereceye kadar ısıtma yapabilmesi mümkün olmuştur.

Klima kullanıcıların genelde klimanın ısıtmadığı kanısında olduğu bunun sebebi eski klima cihazlarının yada piyasada bulunan klimaların ısıtmada çalışma aralığının (0, +5) derece aralığında olduğundan dış ortam sıcaklığı 0,+5 aralığında klimanın ısıtma performasını yerine getiremediği ve klimaların ısıtmadığıdır.

Klima alırken ısıtmada problem yaşamak istemiyorsanız aldığınız cihazın kışın -15 dereceye kadar ısıtma yapabilme özelliğinin bulunmasıdır. Kışın ısıtma yaparken sorun yaşamayacağınız  İklimsa, Panasonic, Sharp, Mitsubishi, General ve Sigma klimaları tavsiye edilen marka ve modellerdir.

 

İklim Plus Klima Show TV Ana Haberde

Kavurucu sıcaklara artık kimsenin dayanacak gücü kalmadı ! Klima satışları patladı ! Günde 7-8 tane klima satan firmaların satışları bugünlerde 20'yi buluyor. Haliyle bugün alınan klima biraz rötarlı evlere ulaşıyor.

Devamını oku...
 

Yeni Model Sigma Salon Tipi Klima İklimsa Klimada

İklimsa Klima

İklimsa, Yeni model Sigma salon tipi klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu. SGM45STB-SGM48STB (Trifaze), SGM24SMB (monofaze) iki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen gaz kullanılmıştır.

 

Bireysel Klima Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

BİREYSEL KLİMA ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
  • Klima alımında, klima kapasitesinin ve kurulacağı yerin seçiminde mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır.
  • Bir çok klima firması bu hizmeti ücretsiz sağlamaktadır.
  • Alacağınız klimanın montaj, bakım ve servis hizmetlerinin uzun bir süre sorunsuz olarak yapılabileceğinden emin olunuz.
Devamını oku...
 

Tüketicinin Dikkatine!

Klima Tüketicilerinin Dikkatine!

Özellikle yaz sezonunda ehliyetsiz kişilerin ucuz fiyat vererek klima bakım ve montaj yaptığı ama bu bakım ve montajların cihazın normal çalışmasından çok zarar görmesine ve yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verdiği tespit edilmiş olup
Devamını oku...
 

Kurumlara Özel Ürün Tanıtımları Devam Ediyor

KURUMLARA ÖZEL ÜRÜN TANITIMLARI DEVAM EDİYOR.

VRF alanında General markası ile sektöre hızlı bir giriş yapan İklimsa, kurumlara özel düzenlediği tanıtım eğitim seminerlerine devam ediyor.

Devamını oku...
 

Klimalar Neden Defrost Yapar

KLİMALAR NEDEN DEFROST YAPAR?

Isıtmanın devamlılığı için klimalar, dış ünitede dolaşmakta olan akışkanın sıcaklığını, daima “dış havadan düşük” tutmak zorundadır.

Devamını oku...
 

İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Antalya'da Buluştu

İKLİMSA MERKEZLERİ VE YETKİLİ SERVİSLERİ ANTALYA’DA BULUŞTU

Türkiye’nin iklimlendirme merkezi İklimsa, merkez ve yetkili servislerine özel olarak Antalya’da düzenlediği toplantılarda “Tam Gaz Yola Devam” dedi.

Devamını oku...
 

Panasonic Klimalar İklimsa'da - İklimsa Merkezi 0850 532 11 56

Panasonic Klimalar İklimsa'da

İklimsa geniş ürün gamına, klima sektörünün büyük oyuncusu ve dünyanın birçok ülkesinde split klimada pazar lideri olan Panasonic’i ekledi.

Devamını oku...
 

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 51 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası