Konum : Anasayfa Haberler Panasonic Klimalar İklimsa'da - İklimsa Merkezi 0850 532 11 56

Panasonic Klimalar İklimsa'da - İklimsa Merkezi 0850 532 11 56

Panasonic Klimalar İklimsa'da

İklimsa geniş ürün gamına, klima sektörünün büyük oyuncusu ve dünyanın birçok ülkesinde split klimada pazar lideri olan Panasonic’i ekledi.

Dünyaca ünlü markaların seçkin ürünlerini tek çatı altında sunan Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi İklimsa, Panasonic tarafından geliştirilen Etherea serisi inverter duvar tipi klimaları yeni sezonda tüketicilerle buluşturuyor.

General, Mitsubishi Heavy Industries, Sharp, Sigma, Tronic ve Beretta markalarının distribütörlüğüne sahip İklimsa, bu sene de Panasonic markası ile split klima pazarında iddialı.

Estetik tasarım ve farklı renk opsiyonları sunan Panasonic Etherea serisi üstün özellikleri ile sektörde fark yaratıyor. Etherea serisi; insan hareketine duyarlı, hareketleri 24 saat gözlemleyip analizini yapabilen ve değişikliklere hızlı bir şekilde tepki veren Eco Patrol özelliği sayesinde maksimum enerji tasarrufu ve maksimum konfor sağlıyor. Eco Patrol sensör sayesinde etkisi geliştirilmiş E-Ion hava temizleme sistemi üç aşamada evinizin havasını 24 saat temiz tutuyor. Geliştirilmiş temizleme özelliği ile Panasonic Etherea serisi klimalar, klima konforunun yanı sıra hava temizleme cihazının sağladığı hijyeni ve süper sessiz teknolojisi sayesinde, 20 dB (12,000 BTU/H ve altı soğutma kapasiteli modellerde) ses seviyesi ile kütüphane ortamının sessizliğini sunuyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, inverter teknolojisi sayesinde yüzde 50’ye kadar enerji tasarrufu sağlayan A enerji sınıfı duvar tipi Panasonic klimalar farklı renk ve kapasite seçenekleri ile İklimsa merkezlerinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Dünyanın lider klima ve kombi markalarını 25 yıllık deneyim ve uzmanlık ile  modern mağazalarında sunan İklimsa; duvar tipinden, salon tipine, multi sistem klimalardan kanallı split klimalara ve hermetik / yoğuşmalı tip kombilere kadar yüzden fazla farklı modeli tek çatı altında sunuyor.

 

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 47 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası