Konum : Anasayfa İletişim Hakkımızda

Hakkımızda - İklim Plus Klima İklimsa Yetkili Satış ve Servis Merkezi

İklim Plus Klima

İklim Plus

İklim Plus Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti., 1994 yılında İstanbul' da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı klima ve beyaz eşya sektöründe satış ve servis hizmetlerinin yürütülmesi ve bu sistemler ile ilgili hizmetlerinin sunulmasıdır.

Misyonumuz; klima ve beyaz eşya satış ve servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.

Vizyonumuz; klima ve beyaz eşya satış ve servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ve fark oluşturarak klima ve beyaz eşya sektöründe “tek adres” olmaktır.

Geride bıraktığımız 16 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli,kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur.

2010 yılı için de çalışmalarını aynı yönde devam ettiren İKLİM PLUS, eğitime, bilginin en üst seviyede paylaşımına ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

İKLİM PLUS her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

İKLİM PLUS KLİMA Dünyanın lider klima ve kombi markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olmuştur.

İKLİM PLUS TEKNİK Dünyanın lider BEYAZ EŞYA markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip "tek adres" olmuştur.

Türkiye çapında her bölgeye satış ve satış sonrası servis hizmet veren İklimsa, Mitsubishi Heavy Ind., Sharp, Sigma, Tronic, Samui, Shiro, Denki marka klimaları, Beretta marka kombilerini aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır.

İKLİM PLUS KLİMA 0850 532 11 56 numaralı müşteri danışma hattı ile 7/24 saat hizmet vermektedir.

 

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 15 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası