Konum : Anasayfa Kampanya
İklim Plus Kurumsal

Klima Kampanya iklimsa Klima Kampanyaları Mitsubishi Sharp General Sigma Panasonic

klimsa Klima Kampanya

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan İklimsa klimalar, soğutma sisteminde R410A gazı kullanılan çevreci ve ileri teknoloji ürünü iklimsa klimalar peşin fiyata 9 ay taksit ile İklimsa Merkezlerimizde.


Mitsubishi Klima Kampanya

Mitsubishi Klima Kampanya

Japon teknolojisi ile üretilen Mitsubishi Heavy Ind. klimalar, her türlü mekana ve ihtiyaca uygun çözümleri, yılların deneyimi ve sağlamlığı ile peşin fiyata taksit ile İklimsa Merkezlerimizde..

Mitsubishi klima modelleri ve fiyatlarını görmek için tıklayınız.


Sigma Klima Kampanya

Sigma Klima Kampanya

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan, soğutma sisteminde R410A gazı kullanılan çevreci ve ileri teknoloji ürünü Sigma klimalar peşin fiyata 9 ay taksit  ile İklimsa Merkezlerimizde..

Sigma klima modelleri ve fiyatlarını görmek için tıklayınız.

 

 

 

 


Sharp Klima Kampanya

Sharp Klima Kampanya

Sharp inverter klimalar, sahip oldukları Plasmacluster İyon Teknolojisi'yle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yol açan mikropları yok eder. Yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden  arınmış, tertemiz mekanlar sunar. Peşin fiyata 9 ay taksit  ile İklimsa Merkezlerimizde..

Sharp inverter klima RAC Serisi, Duvar Tipi, Duvar Tipi Split, Inverter Duvar Tipi, Inverter Duvar Tipi Split, Kanallı Tip, Kaset Tipi, Multi Inverter ve Salon Tipi gibi farklı modelleriyle her mekana ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

Sharp inverter klima modelleri ve fiyatlarını görmek için tıklayınız.


Klima Kampanyaları ve Kampanyalı Fiyat Listesi

Klima fiyatlarına %18 KDV dahil olup, KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Ürünlerimiz İklimsa Merkezlerinden satış noktalarından teslim edilir. Fiyatlar üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır. Fiyatlara Split klimalarda montaj bedeli (5 m’ ye kadar) dahil olup Multi, Kaset, Tavan, Kanallı ve Salon tipi klimalarda ise dahil değildir. Cihazların bulunduğu yere kadar uzanabilecek nitelikte elektrik tesisatı, sigorta temini, her türlü inşaat ve dekorasyon işi müşteriye aittir. Fiyatlarımız tavsiye edilen tüketici fiyatlarıdır.

 

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 69 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası