Konum : Anasayfa A Sınıfı Serisi

Tavsiye Edilen Özel Klimalar

Left direction
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Sigma SGM45STB Klima
Sigma SGM45STB Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Right direction

En ucuz A Sınıfı Klima Fiyatları Yetkili Satış Merkezi

A ENERJİ SINIFI KLİMALAR

 Ülkemizin bir kısmı yaz aylarında aşırı sıcak olmakta, bu durum çalışma ve yaşama koşullarını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle de daha rahat bir yaşama çevresinin sağlanması için sıcaklık ve nem oranını düşüren soğutucular ve klima cihazları kullanılmaktadır.
Bu araçların kullanımında elektrik enerjisinden tasarruf sağlayabilmek için uygun ölçülerde klimanın tercih edilmesi en doğru karardır. İhtiyaç olandan çok büyük bir klima para ve enerji kaybı demektir. Uygun ölçülerde, düşük verimli bir klima daha verimli, büyük bir üniteden az enerji tüketir. A enerji sınıfı klimalar İklim Plus klima bakırköy florya beyoğlu ve bahçeşehir subelerinde sizleri bekliyor. A enerji klima fiyatları için tıklayın.
A enerji sınıfı ne demek

A sınıfı klimlar ne kadar yakar ?
A sınıfı klima elektrik tüketimi ne kadardır. ?
A sınıfı klima ne demek ?
A sınıfı klima ile b sınıfı arasındaki farklar nelerdir?
A sınıfı klima ne kadar elektrik harcar ?
Tüm bu soruların cevapları için iklim plus klima satış temsilçimizle görüşebilir ve size en uygun ve en ucuz a sınıfı klima yetkili satıcımızdan satın alabilirsiniz.

Mitsubishi A sınıfı klima, Avrupa Birliği Enerji Verimliliği Etiketi sınıflandırması elektrikli bir aletin yıllık enerji tüketimi bazında yedi gruptan oluşmaktadır. A harfi en düşük enerji tüketim sınıfını göstermektedir. A sınıfı bir klima almanız durumunda ortalama enerji tüketiminden % 45 daha az enerji tüketecektir. A sınıfı klimaların COP (Coefficient of Performance – Performans Katsayısı) değerleri de bağlantılı olarak oldukça yüksektir. COP değeri 3.2’nin üzerinde olan klimalar A sınıfı’na girmektedir ve Mitsubishi’nin belirtilen modelleri bu özelliği taşımaktadır.Yetkili mitsubishi klima merkezlerimizde ve iklim plus klima subelerimizde ürün fiyatlarını ögrenebilir ve size en uygun a sınıfı mitsubishi klimayı satın alabilirsiniz.

Panasonic A sınıfı klima, İnverter klimalar soğutma / ısıtma kapasitelerinin çok yüksek ve enerji sarfiyatının da düşük olması nedeni ile tercih edilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, inverter teknolojisi sayesinde yüzde 50’ye kadar enerji tasarrufu sağlayan A enerji sınıfı duvar tipi Panasonic klimalar farklı renk ve kapasite seçenekleri ile İklimsa merkezlerinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.Yetkili satış merkezi iklim plus klima merkezlerinde klimaları inçeleyebilirsiniz.

Sharp A sınıfı klimalar, Tutumlu ve çevre dostu yeni Sharp klimalar R410A soğutucu gaz, üstün A sınıfı ve Inverter çalışma özellikleriyle elektrik enerji tasarrufu sağlamaktadır.En ucuz A sınıfı Sharp Mitsubishi General Panasonic ve Sigma klimayar yetkili satış merkezi iklim plus klima showroomlarında sizleri bekliyor üçretsiz keşif ve montaj hizmetiyle size en uyugun a sınıfı klimaları belirleyelim.

General A sınıfı klima, çevreye duyarlılığın arttırılması amacı ile TSE tarafından klimalar için enerji etiketlemesi yönetmeliği yürürlüğe girmiştir. General A Sınıfı klimalar etiketin üzerindeki enerji tasarrufu bilgileri ile klima kullanıcıları cihazları hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilirler, satın alınırken klimanın tüketimini dikkate alabilirler. Enerji etiketi klimanın enerji tüketimini ayrı renk ile gösterir..

 

En Ekonik A sınıfı Klimalar 

Sigma A sınıfı klimalar, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını yerine getirirken belirli bir elektrik enerjisi harcar. Bir klimanın ne kadar verimli olduğunu anlamak için EER ve COP değerlerine bakılır. Sigma klimalar, Avrupa Birliği Direktifleri ve TSE'nin belirlediği standartlara göre "A sınıfı enerji*" seviyesine uygun görülmüştür.

Tronic A sınıfı klima, uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Ayrıca A Sınıfı enerji seviyesi ile daha az enerji harcayarak tasarruf sağlar.

Samui , dilediğiniz havayı, yüksek A Sınıfı teknolojisiyle yaz-kış evinize getiriyor.

A sınıfı yüksek performanslı klima fiyatları için bizi arayın.

Toshiba klimalarının kendini temizleme işlevi, klimanın içinde küf oluşumuna neden olan nemi azaltır. Bu işlev bataryayı kurutacağı için sistemin verimliliğini arttırır.

Ayrıca yeni geliştirilen iç ünite bataryası yoğuşma suyunun etkisiyle yıkanmakta ve üzerined oluşabilecek kirleticiler dışarıya atılmaktadır. Böylece bakım masraflarınız da
minimuma indirgenmiş olacaktır.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile