Konum : Anasayfa Dış Ünitesiz Klima

Dış Ünitesiz Klima Yetkili Satış Montaj Bakım Servisi 0850 532 11 56

Dış Ünitesiz Klima

 

Dış Ünitesiz Klima

Unico Star Dış Ünitesiz Klimaları

Dış Ünitesiz Klima'nın Star serisi, yalnızca soğutma versiyonuna ya da sıcaklık pompasıyla mevcut olan 8,5 ve 11 modellerine sahiptir. Küçük ve orta boyutlu odalar için ideal bir üründür.

Aynı zamanda göze hitap etme
Unico star yenilendi ve şimdi daha havalı: havalandırma panjurlarının yeni renk ve tasarımı ve kontrol paneli ona daha akıcı çizgiler katıyor ve onu şık kılıyor. King & Miranda tarafından ustaca dizayn edilmiş aerodinamik şekli sayesinde Unico Star nerede yer alırsa alsın daima mükemmel duruyor.

Daha da verimli
Görünüşe aldanmayın. Unico Star sadece görünümü ile yeni değildir: Arttırılmış kanal çapı (şimdi 160 mm), optimize edilmiş devreler ve yenilenmiş parçalar sayesinde 8.6 ve 11 versiyonları, maksimum etki ve düşük güç sarfiyatı anlamına gelen A Sınıfı derecesine sahiptir.

Sağlık fonksiyonları
Gülme tuşu
İklim konforunu otomatik olarak, ideal sıcaklık/nem parametrelerine uygun olarak ayarlar.

Ay Tuşu
Oda sıcaklığını ve nemini en uygun hale getirir, iklimi gece oluşan değişik metabolik durumlara eksiksiz bir şekilde adapte eder.

Herhangi bir uygun noktaya yerleştirin
Mevcut alana göre üste veya alta yerleştirilebilir. Duvarın üst tarafına yerleştirilirse (Duvar Sistemi kullanılarak) alan kaplamaz. Alta kurulursa, bir radyatör veya fan-coil ile aynı yeri kaplar.

Uzaktan kumanda
Ana fonksiyonlara erişim kolay ve sezgiseldir, yardımcı fonksiyonlar ise, yalnızca gerektiğinde erişilmesi için saklı bir bölmede yer alır.

 


Dış Ünitesiz Klima

Unico Sky Dış Ünitesiz Klimalar

Yüksek güç, yüksek verimlilik: Sky 12,5 ve 14 modelleri geniş mekanları havalandırmak için ideal çözümdür.

Yüksek performans
2.8'tan 3.2 kW'a, A Sınıfı (12.5 versiyonu): Sky, dış birimsiz sabit havalandırma üniteleri içinde en iyi performansı sunar. En yüksek seviyedeki "Çift-kanal" teknolojisinden elde edilen yüksek hava akımı kapasitesi, Sky modellerinin minimuma indirgenen enerji tüketimi ile oldukça yüksek güç sunar.

Bir makine, bir çok kurulum
Unico gerçekten çok yönlüdür: elemanlarının modüler olması sayesinde, duvara monte kurulum için herhangi bir kısıtlama yoktur Sky ürün serisi modelleri aşağıdaki gibi kurulabilir:

- Hava ızgarası üste bakan bir konsol şeklinde ayakta.
- Kanatlar aşağı bakacak şekilde duvarın üst kısmına.
- Duvardaki bir niş içine gömme.

Bir nefes taze hava
İdeal iklim, taze hava değişimi gerektirir. Bu nedenle, Sky modelleri, daima en üst düzeyde konforu sağlamak için standart olarak ortamdan eskimiş havayı atan özel bir sisteme sahiptir.

Detaylara dikkat
Eşsizlik aynı zamanda detaylara önem verme anlamına gelir: Her türlü iç mekanda mükemmel uyum için tasarlanan dizayn ve yeniliğin mütevazılığı, küçük dış ızgaraları ve pratik uzaktan kumanda bölmesi. Unico en küçük detaya kadar, havalandırma kontrolünü her açıdan zevk haline getirmek için ustaca tasarlanmıştır.

Uzaktan kontrol
Dış Ünitesiz Klimalarda bütün fonksiyonlara, düzgün hatlı ve büyük ekranlı bir uzaktan kumanda ile kolayca erişilebilir. Oto fonksiyonu otomatik şekilde, odadaki sıcaklık ve neme uygun olarak maksimum iklim kontrolüne karar verir.

Ay fonksiyonu, havalandırma fonksiyonunu, gece meydana gelen değişik metabolik durumlara uygun hale getirir, bu sayede gece rahat uyumanızı sağlar. Zamanlayıcı, temizleme fonksiyonu alarmı bakım gerektiğini belirttiğinde, ünitenin kendiliğinden açılacağı ve kapanacağı saatleri ayarlamanızı sağlar.

 


Dış Ünitesiz Klima

Unico Easy Dış Ünitesiz Klimaları

Unico Easy, dış ünitesi olmayan yer tipi klimadır. Kurulumu hızlı ve kolaydır ve kullanımı pratik ve basittir: Unico Easy, komple havalandırma için en basit çözümdür.

Herşeyden önce konfor
Unico Easy, konfor ve rahatlığın simgesidir: Yeni nesil uzaktan kumanda sayesinde tüm fonksiyonlar kolay şekilde çalıştırılabilir. Ergonomik kontrol, hızlı ve kolay işlem yapan kumandalar, koltuğunuzun konforunu terk etmeden, doğrudan cihaz üzerinden veya uzaktan kullanılabilir.

Otomatik ve Gece Fonksiyonları
Tüm durumlarda mükemmel iklim: Dış ünitesi olmayan klimalar otomatik fonksiyonu otomatik olarak, odadaki sıcaklık ve neme uygun olarak maksimum iklim kontrolüne karar verir.

Gece çalışma fonksiyonu, havalandırma fonksiyonunu, geceleri meydana gelen değişik metabolik durumlara uygun hale getirir, bu sayede geceleri rahat uyumanızı sağlar.

Şşşşş!
Görünür fakat duyulmaz: Çapraz akım fanı, son nesil kayar kanatlı kompresör ve yüksek verimli ses geçirmez kullanımı sayesinde, Unico Easy gerçekten sessiz bir çalışma sunar (sadece 38 db).

Ekolojik
Unico Easy, çevreyi her yönden kontrol eder: optimize edilmiş çift-kanal teknolojisi, yüksek performansı ve yüksek verimliliği garanti altına alır. Dış Ünitesiz Klima Unico Easy A Sınıfı derecesine sahiptir ve sadece çevre dostu R410A gazını kullanır.

Konforlu ılık ortam
Isıtma elemanı sayesinde, Unico Easy kendini sadece soğutmakla ve nem almakla kısıtlamaz: ara mevsimlerde, gerçek iklim kontrolü tatlı bir sürpriz olacaktır.


Dış Ünitesiz Klima

Unico İnverter Dış Ünitesi Olmayan Klima

INVERTER teknolojisi
On/off çalışan sistemlerin aksine Inverter’lı üniteler istenen sıcaklığa hızlıca ulaşıp bu sıcaklığı sabit tutabilirken ani değişikliklere de izin vermez. Olimpia Splendid’in Inverter DC üniteleri daha düşük enerji sarfiyatı ve daha sessiz çalışmayı garanti eder. Maksimum enerji seviyesinde konfor sağlanırken masraflar da azalır.

Sabit oda sıcaklığı
İstenen sıcaklığa daha çabuk ulaşılmasının yanı sıra, Inverter teknolojisi hem ısıtmada hem de soğutmada oda sıcaklığının daha iyi kontrol edilmesini sağlayarak dalgalanmaları minimuma indirir.

İki kapasite, dört model
4 farklı modeli içeren ürün yelpazesi ihtiyaçlarınıza uygun farklı çözümler sunar. Olimpia Splendid’in inverter teknolojisi ile ısı pompası yüksek verimlilik seviyelerine ulaşarak konforlu soğutma ile sadece serin günlerde değil tüm kış boyu kullanabileceğiniz gerçekten etkili ısıtma arasında mükemmel dengeyi sağlar.

Bakım ve filtre değişimi daha kolay
Unico Inverter DC, bakımı kolay bir cihaz olarak ortaya çıktı. Modüler ünitenin tüm parçalarına ulaşmak ve ayırmak çok kolay. Filtre temizliği çok basit. Filtrelere ulaşmak için üst emiş kapağını hafifçe kaldırmak yeterli. Unico Inverter iki tip filtreye sahip: duman, polen, toz, tüy gibi alerjik reaksiyona neden olabilecek ufak partikülleri tutan bir elektrostatik filtre ve kötü kokular ile zararlı gazları etkisiz hale getiren bir karbon filtre.

Şık tasarım
Dış Ünitesiz Klima akıllıca tasarlanan Unico Inverter DC King ve Miranda tarafından yaratıldı. Kolayca her dekorasyona uyum sağlayan tasarım karakter sahibi olsa da gizlenmeyi çok iyi başarıyor.

Sessiz çalışma
Klima konforu ile sessizlik daha da değerlidir. Gün boyu konforunuz için sessiz çalışmanın dışında gece fonksiyonu ile huzurlu bir uyku da sağlar. Unico Inverter DC son nesil teknoloji sayesinde çok düşük ses seviyelerinde bir çalışma sağlar.

Daha yüksek verim, daha düşük sarfiyat
Dış Ünitesiz Klimalar DC Inverter teknolojisi yüksek performans ile istenen konforu eksiksiz sağlarken verimliliği artırarak sarfiyatı %30’a varan seviyelerde azaltır.

Yüksek performans
Olimpia Splendid inverter sistemi optimum performansta konfor sağlamak için kompresör hızını sürekli olarak kontrol eder ve ayarlar. Unico ihtiyaç duyulursa -10 ºC dış ortam sıcaklığına kadar soğutma yapabilir.

Optimal hava hacmi ve dağıtımı
Mükemmel konforu yakalamak hava hacmine ve düzgün dağıtıma bağlıdır. 490 m3/saat hava debisi ve 690 x 60 mm boyutlarındaki üfleme ağzı ile Unico Inverted DC tüm odaya verimli bir hava dağılımı sağlar.

Montaj
Unico Inverter DC bir döşeme tipi klima gibi alçak veya duvar tipi klima gibi yüksek monte edilebilir. Cihazı farklı bir uygulama için hazırlamak sadece birkaç saniye alır. Kolayca yerinden çıkarılan üfleme ağzının yönünü değiştirmek yeterlidir. Cihazın montajı dış ortamda hiç bir çalışma gerektirmez. Bu da montaj sürelerini ve maliyetleri düşürür. Dış ortamda gözüken tek şey 20 cm çapında 2 adet dairesel menfezdir.

Dış Ünitesiz Klima Fiyatları ve teknik detaylı bilgi almak için Çağrı Merkezimizi arayın 0850 532 11 56

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile