Konum : Anasayfa Duvar Tipi Modeller

En Yeni Duvar Tipi Klimalar

Left direction
Sharp AY-XP12FR/LSR Klima
Sharp AY-XP12FR/LSR Klima
Sigma SGM18DMC(D) Klima
Sigma SGM18DMC(D) Klima
Sharp AYAP24GR/KR Klima
Sharp AYAP24GR/KR Klima
General ASH12U Klima
General ASH12U Klima
Sigma SGM22DMD Klima
Sigma SGM22DMD Klima
General AWHZ18L Klima
General AWHZ18L Klima
Right direction

Duvar Tipi Klima Yetkili Satış Merkezi Duvar Tipi Klimalar

 

Duvar Tipi Klima

Duvar tipi klima iki üniteden (iç ve dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar. Geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler. Gürültü seviyeleri düşüktür.duvar tipi klimaların kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.duvar tipi klima fiyatları için tıklayınız

Panasonic Duvar Tipi Klima

Panasonic Duvar Tipi Klimaİnverter duvar tipi klima model yeni geliştirilen PFC (power-factor corrector) devresi sayesinde enerji beslemesinden meydana gelen elektrik kayıplarını en aza indirerek güç girişini maximuma çıkarır.

Sharp Duvar Klima

Sharp Duvar Tipi KlimaSahip oldukları Plasmacluster İyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yok açan mikropları yok eder.Duvar tipi klima yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.


General Duvar Tipi Klima

General Duvar Tipi KlimaPlasma hava temizleyici ile odanın içindeki havayı etkili bir şekilde temizler.duvar tipi klimalar sade, şık görünümlü tasarım ve kompakt enerji tasarrufuyla uyum sağlar.Sigma Duvar Tipi Klimaları

Sigma Duvar Tipi KlimaYüksek enerji tasarrufu sağlayan, soğutma sisteminde R410A gazı kullanılan çevreci ve ileri teknoloji ürünüdür. Avrupa Birliği Direktifleri ve TSE'nin belirlediği standartlara göre "A sınıfı enerji" seviyesine uygun görülmüştür.


Mitsubishi Duvar Tipi Klimalar

Mitsubishi Duvar Tipi KlimaMitsubishi duvar tipi klima, havayı kötü kokulardan arındıran, sterilize eden, antibakteriyel negatif iyonları ortama yayarak size tertemiz bir hava sunuyor; doğal enzim filtresiyle de kirli havayı emerek bakterileri yok ediyor.


Tronic Duvar Tipi Split Klima

Tronic Duvar Tipi KlimaUygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Ayrıca Bioplus özelliği sayesinde negatif iyonlar yayarak ortamdaki bakterileri yok eder. Bio filtre, yüksek sterilizasyon, negatif iyon jeneratörü, elektrik kesintilerinden sonra otomatik yeniden başlama özelliği, LCD uzaktan kumanda, çok açılı evaparatör sistemiyle yüksek verimlilik ve düşük ses seviyesi gibi genel özelliklere sahiptir.

Samui Duvar Tipi Split Klimalar

Samui Duvar Tipi KlimaDilediğiniz havayı, yüksek teknolojisiyle yaz-kış evinize getiriyor. Dilediğiniz serinliği doyasıya yaşayın. Duvar tipi klimaların nem alma özelliği, 24 saat timer özelliği, ışıklı gösterge paneli, hızlı soğutma, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu, düşük ses seviyesi, çocuk kilidi, lcd uzaktan kumanda gibi genel özelliklere sahiptir.

En uygun duvar tipi klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Ayın Duvar Tipi Kliması

Ayın Ürünü - Mitsubishi SRK 71 HE Duvar Tipi KlimaMitsubishi SRK 71 HE Duvar Tipi Klima
İklimsa güvencesinde, 23.200 Btu/h soğutma kapasitesi ve 24.500 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan SRK71HE klima.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile