Konum : Anasayfa İklimsa Klimalar

En Yeni İklimsa Klimalar

Left direction
Sigma SGM45STB Klima
Sigma SGM45STB Klima
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Right direction

İklimsa Klima Yetkili Satış Merkezi iklimsa Klima Fiyatları İklim Plus Klima

İklimsa Klima

iklimsa

Dünyanın lider klima ve kombi markaları 24 yıllık deneyim ve Sabancı güvencesi ile iklimsa’da buluştu.
Sabancı’nın en yeni markası olarak bir Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş çatısı altında hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk defa ve yepyeni bir sektör yaratan iklimlendirme merkezi; Mayıs 2006’dan itibaren yeni yüzü ve hizmet ilkeleri ile çalışmaya başlamıştır. Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politakası izlemek ilkelerinin temelidir.İklimsa klima fiyatları için tıklayın

Vizyonumuz ; fark yaratarak iklimlendirme sektöründe “tek adres” olmaktır.
Misyonumuz ; yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.
 
Türkiye çapında yaygın merkezleri; Mitsubishi Heavy Ind., Sharp, Samui ve iklimsa marka klimaları ve Beretta marka kombileri aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. 
 
 
Neden İklimsa Klima?
 
Çünkü iklimsa rahat etmeniz için size en iyi hizmeti sunar.
Çünkü iklimsa sizin için en teknolajileri sunar
Çünkü iklimsa çebinizi düşünür
Çünkü iklimsa her zaman ve her yer yanınızdadır.
 
Ücretsiz keşif ve montaj hizmetiyle, size sadece ihtiyacınıza uygun klimayı beğenmek kalır. Geri kalan her şeyi biz hallederiz.
 
 
 
 
Ve Neden İklimsa Klima Almalıyım ?
 
1985 yılından bu yana sahip olduğu deneyim, 500'ü aşkın iklimsa satış ve servis noktası, üstün ürün kalitesi, uzman ekibi, uygun fiyatları ve ödeme koşullarıyla size en iyi hizmeti veriyor.
Dünyaca ünlü 8 marka ve yüzlerce modelin bir arada bulunduğu, Türkiye'nin dört bir yanındaki merkezleri, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize en uygun çözümleri tek bir çatı altında sunuyor. Üstelik Sabancı güvencesiyle...
 
 
Türkiye çapında merkezleri; iklimsa, Panasonic, Sharp, Sigma, Mitsubishi, Tronic ve Samui marka klimaları ve Beretta marka kombileri aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır.
 

Yetkili Servislerinin Her Zaman, Her Yerde Yanında!

Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, 2010 yılı eğitim programı kapsamında yetkili servisleri ile buluşmaya devam ediyor. Eğitim içeriğine, her sene talepler kapsamında yenilikler getiren Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü 2010 yılı ilk etap eğitimlerini tamamladı.

İklimsa Panasonic Klima

İklimsa Panasonic KlimalarPanasonic tarafından geliştirilen 'e-ion' hava temizleme sistemi toz, virüs ve bakterileri yakalayarak filtre üzerine çekip inaktive eder. Patrol Sensor, klima çalışırken veya çalışmazken, hava kalitesini kontrol eder ve ihtiyaç duyulduğunda havayı temizlemek için 'e-ion' sistemini devreye sokar.

İklimsa Sharp Klima

İklimsa Sharp KlimalarSahip oldukları Plasmacluster İyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yok açan mikropları yok eder. Sharp duvar tipi klimalar, yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.

İklimsa Samui Klima

İklimsa Samui KlimalarDilediğiniz havayı, yüksek teknolojisiyle yaz-kış evinize getiriyor. Dilediğiniz serinliği doyasıya yaşayın. Nem alma özelliği, 24 saat timer özelliği, ışıklı gösterge paneli, hızlı soğutma, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu, düşük ses seviyesi, çocuk kilidi, lcd uzaktan kumanda gibi genel özelliklere sahiptir.

İklimsa Sigma Klima

İklimsa Sigma Klimalariklimsa klima sigma yüksek enerji tasarrufu sağlayan, soğutma sisteminde R410A gazı kullanılan çevreci ve ileri teknoloji ürünüdür. Sigma klimalar Avrupa Birliği Direktifleri ve TSE'nin belirlediği standartlara göre "A sınıfı enerji" seviyesine uygun görülmüştür.

İklimsa Mitsubishi Klima

İklimsa Mitsubishi Klimalarİklimsa klima mitsubishi sağlam ürünleri ve yüksek teknolojisiyle doğanın sağlıklı ve temiz havasını mekanınıza getiriyor. Duvar tipi serisinde bulunan Inverter ve duvar tipi klimalarıyla her mekana ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

İklimsa Tronic Klima

İklimsa Tronic KlimalarUygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Ayrıca Bioplus özelliği sayesinde negatif iyonlar yayarak ortamdaki bakterileri yok eder. Tronic Klimalar, bio filtre, yüksek sterilizasyon, negatif iyon jeneratörü, elektrik kesintilerinden sonra otomatik yeniden başlama özelliği, LCD uzaktan kumanda, çok açılı evaparatör sistemiyle yüksek verimlilik ve düşük ses seviyesi gibi genel özelliklere sahiptir.


İklimsa klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Ayın Duvar Tipi Kliması

Ayın Ürünü - Mitsubishi SRK 71 HE Duvar Tipi KlimaMitsubishi SRK 71 HE Duvar Tipi Klima
İklimsa güvencesinde, 23.200 Btu/h soğutma kapasitesi ve 24.500 Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan SRK71HE klima.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile