Konum : Anasayfa Japon Klima Markaları

Japon Klima Markaları Yetkili Satış Merkezi 0850 532 11 56

 

Japon Klimalar

Türkiye pazarında pazar lideri üstün kaliteli Japon klima markaları Mitsubishi, Panasonic, Sharp, General klimalar iklimsa güvencesiyle İklim Plus klima showroomlarında. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla size bir telefon kadar yakınız isterseniz iklimsa bakırköy ve iklimsa florya merkezlerimizde ürünleri görebilir müşteri temsilcilerimizden ürün özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Ayrıca ücretsiz keşif hizmetinden faydanalabilir ve size en uygun japon klimalardan birini seçenilirsiniz.

Mitsubishi Japon Klimalar

Mitsubishi KlimaJapon Mitsubishi inverter klima sunduğu teknolajiyle konforu bozmadan enerji tasarrufu yapmak için kompresör hızını yavaşlatabilir. Dahası, kompresör doğru akım [DC] ile çalışır, böylece daha yüksek bir performans gösterir.Japon mitsubishi klima A sınıfı ürünleri ve r 410 Gazlı çevre dostu klimlarıyla İklim Plus klima yetkili satıcılarında

Panasonic Japon Klima

Panasonic KlimaPowerful tuşuna bir kere basmanızla cihaz, ekstra ısıtma veya soğutma gücü sağlayarak odanızın ısısını en kısa sürede istediğiniz konfor düzeyine ulaştırır. R410a gazlı  panasonic japon klima fiyatları için tıklayın.Panasonic japon klima ve fiyatları için tıklayınız. 

Sharp Japon Klimalar

Sharp KlimaJapon sharp klima markası iklimsa güvencesiyle iklim plus klima yetkili satıcısında klima sahip oldukları Plasmacluster İyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yok açan mikropları yok eder. Sharp duvar tipi Japon klimalar, yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.

General Japon Klima

General KlimaA sınıfı Modeleri ve 410 gazlı çevre dostu klimalarıyla japon teknolajisi general klimalar uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla iklim plus klima shoowrumlarında. japon klima fiyatlarını görmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya satış temsilcilerimizle irtibata gecebilirsiniz.


En uygun japon klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Ayın Ürünü

Ayın Ürünü - Mitsubishi SRK 71 ZE S1 KlimaMitsubishi SRK 71 ZE S1 Klima
İklimsa güvencesinde, 24.200 soğutma kapasitesi ve 27.300 ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SRK71ZE-S1 İnverter klima.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile