Konum : Anasayfa Klima Sistemleri

Tavsiye Edilen Özel Klimalar

Left direction
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Mitsubishi SRK 40 HG-S Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Sharp AY-XP24GR/LR Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Sigma SGM140IHPH-105 Hava Perdesi
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM45STB Klima
Sigma SGM45STB Klima
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Mitsubishi FDT 125 VNXVD (F) Klima
Right direction

Klima Sistemleri 444 11 56 Akıllı Klima Sistemi

Klima Sistemleri

 Günümüzde talebi en fazla olan klima cihazlarının çalışma prensibi, farklı bir deyişle klima sistemleri bir odanın sıcaklığını, nem oranını, istenilen amaca uygun olarak ayarlayan bir düzenekten oluşur. Klima cihazı, bir odada çalışanların sağlığına uygun şartları temin eder. Odanın sıcaklığını en rahat çalışabilecek sıcaklık derecesine getirir. Nem oranını sağlığa en uygun  noktada tutar.  Oda içindeki havada bulunan tozları toplar ve odayı havalandırır. Sayılan bu şartları odanın kullanma amacına göre ayarlamak mümkündür. Okul, hastane, büro, mağaza gibi yerler için farklı sıcaklık dereceleri ve nem oranı gerekebilir. Sıcaklık ve nem ayarlama işleminin sadece birisini yapan klima cihazları olduğu gibi, her ikisini birden yapan türleride vardır.

 

Panasonic klima sistemi, inverter model klima sistemleri yeni geliştirilen PFC(power-factor corrector)devresi sayesinde enerji beslemesinden meydana gelen elektrik kayıplarını en aza indirerek güç girişini maximuma çıkarır.

 Sharp akıllı klima sistemi, sahip oldukları Plasmacluster İyon Teknolojisi'yle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yol açan mikropları yok eder. Yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.

General klima sistemi, geleceğimizi koruma altına almak için, enerji tasarrufu sağlayarak doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih etmeliyiz. General size, ekolojik yaşamın dengesini koruyan, az enerji tüketimiyle yüksek performans sağlayan ürünler sunar.

Sigma klima sistemleri tutumlu ve çevre dostu Sigma, yüksek enerji tasarrufu sağlayan, soğutma sisteminde R410A gazı kullanılan çevreci ve ileri teknoloji ürünü Sigma klimalar, İklimsa'da.

Mitsubishi klima sistemleri, sağlam ürünleri ve yüksek teknolojisiyle, doğanın sağlıklı ve temiz havasını mekanınıza getiriyor. Duvar tipi serisinde bulunan inverter ve duvar tipi klimalarıyla her mekana ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

Tronic klima sistemi, uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Ayrıca Bioplus özelliği sayesinde negatif iyonlar yayarak ortamdaki bakteri ve mantarları yok eder. Böylece siz serinlerken, soluduğunuz hava daima temiz kalır.

Samui klima sistemleri dilediğiniz havayı, yüksek teknolojisiyle yaz-kış evinize getiriyor.

Klima Sistemleri Bakım ve Montaj
İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik servis personeli, TSE belgeli servis noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Klima Sistemleri Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Klima sistemleri fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Toshiba klimalarının kendini temizleme işlevi, klimanın içinde küf oluşumuna neden olan nemi azaltır. Bu işlev bataryayı kurutacağı için sistemin verimliliğini arttırır.

Ayrıca yeni geliştirilen iç ünite bataryası yoğuşma suyunun etkisiyle yıkanmakta ve üzerined oluşabilecek kirleticiler dışarıya atılmaktadır. Böylece bakım masraflarınız da
minimuma indirgenmiş olacaktır.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile