Konum : Anasayfa Mitsubishi Heavy Klima

En Yeni Mitsubishi Klimalar

Left direction
Mitsubishi SKM 71 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 71 ZG-S Klima
Mitsubishi SRK 35 ZMP-S1 Klima
Mitsubishi SRK 35 ZMP-S1 Klima
Mitsubishi STM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi STM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi SRK 25 ZJX-S Klima
Mitsubishi SRK 25 ZJX-S Klima
Mitsubishi STM 60 ZF-S Klima
Mitsubishi STM 60 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Right direction

Mitsubishi Heavy Klima iklimsa Mitsubishi Heavy Klimalar

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi heavy klimalar Türkiye distribütörü iklimsa güvencesiyle 25 yıldır türkiye pazarında müşterilerine en üst seviye konfor sağlamaktadır. Japonya’nın büyük sanayi kuruluşları arasında olan Mitsubishi Heavy Industries, Uzun yıllardır Türkiye’de yürüttüğü çalışmalarını iklimsa'nın deneyimli satış kadrosu, yaygın yetkili bayi ve satış sonrası servis hizmet ağı ile hız kazandırmış, kendisine yeni hedefler belirlemiştir.

Mitsubishi Heavy üstün teknolojisi ile güvenli ve düşük enerji tüketimi ile verimli. Kalitesi ve sağlamlığı ile dünya çapında tercih edilen marka Mitsubishi Heavy klima. Tavan Tipi, Kaset Tipi, Kanallı Tip gibi farklı Ticari Klima modelleriyle ihtiyacınıza en uygun çözümleri iklimsa iklim plus klima ile size sunmaktadır.

Mitsubishi Heavy Klimalar doğaya karşı son derece duyarlıdır. Yeni Inverter serisi tüm Klimalarda RoHS standartlarına uygun kurşunsuz lehim ve ozon tüketme katsayısı sıfır R410A gazı kullanılmaktadır. Ayrıca dışarıdaki havanın size en sağlıklı ve serinletici yoldan ulaşmasını sağlar. iklimsa güvencesiyle Mitsubishi klima modellerini görmek ve teknik detay bilgisi ve fiyatlar hakkında bilgi almak için müştesi temsilçimizi arayabilirsiniz.

 

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr