Konum : Anasayfa İnverter Multi Modeller

En Yeni Multi Klimalar

Left direction
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Mitsubishi STM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi STM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi SKM 35 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 35 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 25 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 25 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 80 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 80 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 60 ZG-S Klima
Mitsubishi SKM 60 ZG-S Klima
Right direction

Multi Klima Yetkili Satış Merkezi Multi inverter klima 0850 532 11 56 Multi inverter Klimalar

Her evin ve odanın klima ihtiyacı için ideal çözüm MULTİ SİSTEM... Sizin için en iyi klima bireysel ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan klimadır. Multi klima cihazları yeni bir evde yaşamaya başlayan ya da mevcut evlerdeki yaşamlarında kalite ve konforu arttırmak isteyen aileler için geliştirilmiştir.

Multi Klima - Multi Sistem

  • Klimanın uzun süre kullanılması nedeniyle yüksek elektrik faturalarının gelmesi enerji tasarrufunu gerekli hale getirmişitir.
  • Genellikle büyük ve geniş odalarda sıkça yaşanan beklenmedik sıcaklık değişmeleri, odanın her köşesine hava akımını ulaştıracak güce sahip klimaların kullanılmasını gerektirmektedir.
  • Oturma odasında bulunan klimanın yarattığı konfor ve rahatlığa alışan aileler evin her odasında aynı rahatlık ve konforu aramaktadır.
  • Küçük dar bir balkona bir dış üniteden fazla dış ünite monte edilmesi zordur. Bu nedenle bir dış ünitenin evdeki bütün iç üniteleri çalıştıracak kapasitede, kompakt ve güçlü olması gerekmektedir.
  • İç mekanı tanımlayan estetik bir iç ünite monte edilerek, odanın iç dekorasyonunda uyum sağlanır.

Panasonic Multi İnverter

Sharp Multi İnverter KlimalarHavanın içindeki negatif yüklü moleküllere negatif ion adı verilir.Negatif ionlar doğada en çok ormanlar, şelaleler, parklar v.s gibi insanların kendilerini rahat hissettikleri,stresten uzaklaşıp ferahladıkları yerlerde bulunur.Panasonic multi inverter klima ion özelliği ile bu imkan odanıza kadar gelmektedir.

Sharp Multi İnverter

Sharp Multi İnverter KlimalarSahip oldukları Plasmacluster İyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yok açan mikropları yok eder. Sharp duvar tipi multi klimalar, yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.

Mitsubishi Multi İnverter

Mitsubishi Multi İnverter KlimaSabit hız sistemine göre çok fazla sayıda avantaja sahiptir. Örneğin, değişken kompresör çalışmaya başladıktan hemen sonra ayarlanan sıcaklığa çok kısa sürede içesinde ulaşır. Sunduğu konforu bozmadan enerji tasarrufu yapmak için kompresör hızını yavaşlatabilir. Dahası, kompresör doğru akım [DC] ile çalışır, böylece daha yüksek bir performans gösterir.

Kanallı Tavan Tipi Klima
İdeal bir iç ünite, monte edildiği iç mekanda modern ve estetik görünümü ile zorlukla farkedilmelidir. Yeni tavan tipi serisi bu talebi karşılamaktadır. 2.5 kW’dan 5.0 kW’a kadar bütün cihazlar, kolay montaj sağlayan aynı kompakt boyutuyla multi klimanın yeni kanallı tavan tipi serisinde mevcuttur

Multi İnverter Güç Kontrolü
Aynı anda ister tek bir iç ünite, ister birkaç iç ünite birlikte kullanılsın, inverter güç kontrolü sayesinde önemli ölçüde güç ve enerji verimliliği sağlanır. Üstelik simdi multi klimanın inverter güçlü çalışma özelliği daha fazla güç sağlayarak odanızı daha kısa sürede ısıtıp / soğutmanızı sağlar.

Dış Ünitede Yüksek Kapasite

Multi klimalrın dış ünitelerinin kapasitelerini arttırmıştır. Bu nedenle artık dış ünitenin monte edileceği alan için endişelenmenize gerek yok. 5.0 kW iç ünite dahil, toplam 4 iç ünite aynı anda tek bir dış ünite ile çalıştırılabilir. Evinizdeki odaların boyutlarına göre ortaya çıkan kapasite ihtiyacını karşılayan iç ünite kombinasyonunu seçebilirsiniz.

En uygun multi klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Ayın Multi Klima Sistemi

Multi Sistem İç Ünite:
SKM 35 ZG-S Klima
SKM 50 ZG-S Klima

Multi Klima Dış Ünite:
SCM 80 ZG-S Klima
* Multi klima sistemi 2 iç 1 dış üniteden oluşmaktadır.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile