Konum : Anasayfa VRF Klimalar

En Yeni VRF Klimalar

Left direction
General ARXA36LATF VRF Klima
General ARXA36LATF VRF Klima
General AUGA36LATF VRF Klima
General AUGA36LATF VRF Klima
General AUXB09LATF VRF Klima
General AUXB09LATF VRF Klima
General ARXC90LATF VRF Klima
General ARXC90LATF VRF Klima
General ASGA30LATF VRF Klima
General ASGA30LATF VRF Klima
General AUXB18LATF VRF Klima
General AUXB18LATF VRF Klima
Right direction

VRF Klima 0850 532 11 56 VRF Klimalar VRF Klima Fiyatları

VRF Klima

VRF Klima Sistemi ; bir dış ünite ile, gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği direkt genleşmeli klima sistemleri. Gerektiği kadar soğutucu akışkan doğru tarafa ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan iç üniteye sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanır. Soğutucu akımı inverter kontrollü bir kompresör veya kompresörlerle varyasyonlandırılarak, havası şartlandırılmış mekanlara göre soğutucu akışkanın uyum göstermesi sağlanır.

Mitsubishi VRF Klimalar

Mitsubishi VRF KlimaGüçlü - güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile KX4 serisinde yüksek performans değerlerine ulaşmış ve binaların gelecekteki iklimlendirme ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. KX4 vrf klima serisi klimalarda performansı ispatlanmış olan yeni soğutucu akışkan R410A ve diğer birçok ileri teknoloji başarı ile kullanılmıştır.

KX4 serisi ürün yelpazesinde 5 HP ile 48 HP kapasite aralığında Heat Pump ve 8 HP ile 48 HP kapasite aralığında olmak üzere Heat Recovery (Isı Geri Kazanımlı) sistemler bulunmaktadır. Ayrıca VRF klima sistemleri 13 farklı iç ünite modeli ve 12 farklı kapasite değerlerinde toplam 72 ayrı iç ünite ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

General VRF Klima

General VRF Klima24 yıldır iklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncularından ve Avrupa split klima pazar lideri Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak geniş ürün gamına General vrf klima marka sistemlerini de ekledi.

VRF klima sistemleri çok geniş kontrol seçeneklerine sahip Airstage V serisi kablolu veya kablosuz uzaktan kumandalar ile bireysel kontroller sağlarken, 16 adede kadar iç ünite grubunu kontrol edebilen grup kumanda ve 400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan merkezi kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır. Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile PC üzerinden tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. PC kontrol sistemi ile iç ünitelerin her birinin veya iç ünite grubunun elektrik sarfiyatları paylaştırılabilmektedir. VRF klima sayesinde toplu konut, ayrı kullanıcılara sahip iş merkezleri gibi çok kullanıcılı binalarda da bu sistemin kullanılması pratik hale gelmektedir.

En uygun VRF klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

 

VRF Klimalar Hakkında

Vrf Nedir?

VRF Klima Nedir?Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur.
Değişken debili soğutucu akışkan sistemi klima sistemi olarak Türkçe' ye çevrilir. Variable Refrigerant Volume kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Değişken debili soğutucu akışkan hacmi klima sistemi olarak dilimize çevrilebilir.

Kullanım Alanları

VRF Klima Kullanım Alanları* Birbirinden bağımsız birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacının olduğu ve yük ihtiyacının sürekli değiştiği otel, hastane, ofis, restauran , mağaza, tiyatro, sinema gibi yapılarda,

* Cam giydirme cepheli binalar, mimari unsurların ön planda olduğu ya da dış cephesinde deformasyon istenmeyen tarihi yapılarda

Avantajları

VRF Sistem AvantajlarıBirbirinden bağımsız odalar birbirinden bağımsız sıcaklıklarda kontrol edilebilir. ±0.5°C'lik hassasiyet, oda sıcaklığının kontrol altında tutulmasını sağlar. Uygulama inverter ve iç ünite expansion valfi tarafından kontrol edilir. Alışılmış split klimadan temel farkı tek bir soğutucu hattına isteğe bağlı olarak 8-40 HP kapasite aralığında maksimum 5 dış ve 40 iç ümitenin bağlanabilmesi ve gelişmiş kontrol imkanlarıdır.

Nasıl Çalışır?

VRF Sistemleri Nasıl Çalışır?Temelde dış ortama yerleştirilen bir dış ünite grubu, buna bağlı çok sayıda iç ünite, hassas kontrollü bir otomasyon, bakır boru hattı, dolaşan soğutucu gazdan oluşur (Resim 1). Dış üniteden çıkan bakır boru çifti (gaz ve sıvı) iç üniteler boyunca dolaşarak tekrar dış üniteye geri döner. Her bir iç ünitenin ana bakır boru hattına bağlanması için joint adı verilen Y-tipi bakır bağlantı elemanları kullanılır.

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 102 konuk çevrimiçi

Neden VRF Klima

1. Hassas Kapasite Kontrolü
2. Daha Fazla Enerji Kontrolü
3. Ultra Kompakt Tasarım
4. Benzersiz Çözümler
5. Daha Küçük Boru Çapları
6. Esnek Borulama Teknolojisi
7. Maksimum Çalışma Koşulları
8. Kolay Kullanım
9. Maksimum Güvenirlik ve Uzun Ömür
10. Yedekleme Fonksiyonu

VRF Klima sistem avantajları hakkında daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayın 0850 532 11 56.


Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Ayın VRF Kliması

Ayın Ürünü - General AWGA18LATF VRF KlimaGeneral AWGA18LATF VRF Klima
Tavandan 40 mm’ye kadar kurulabilir. DC motor kullanılarak, yüksek çıkış ve verim sağlanmıştır.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile