Konum : Anasayfa Yer Tavan Tipi Modeller

Yer Tavan Tipi Klima Yetkili Satış Merkezi 444 11 56 Yer Tavan Tipi Klimalar

 

Yer Tavan Tipi Klima

Yer tavan tipi klimalar split tip ünitelerdir, sessiz ve yüksek hava sirkilasyonu sağlayan ünitelerdir. Görünmez hava giriş ızgaraları olan yeni tasarımı ile her tür apartman dairesiyle çok güzel uyumlar sağlamaktadır.  Yeni gösterge paneli ilk bakışta operasyon modu unitesini göstermektedir. Yüksek hava sirkülasyonu büyük ofislerde de kullanılmasını olanaklı kılmaktadır.

Panasonic Yer Tavan Tipi Klimalar

Panasonic Yer Tavan Tipi KlimaOtomatik çalışma modu ile her 30 dakikada bir, iç ve dış ortam ısısını ölçerek mikro bilgisayar yardımı ile en uygun ve konforlu çalışma modunu otomatik olarak belirler.


Sharp Yer Tavan Tipi Klima

Tavan tipi klimalar Sharp Yer Tavan Tipi Klimasahip oldukları Plasmacluster İyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalıklara yok açan mikropları yok eder. Sharp duvar tipi klimalar, yaydıkları pozitif ve negatif iyonlarla sağlıklı, virüslerden arınmış, tertemiz mekanlar sunar.


General Yer Tavan Tipi Klima

General Yer Tavan Tipi KlimaTasarım sadece 270 mm'ye kadar, dar tavan boşluklarında kurulumu kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kontrol kutusu ana gövdenin içine yerleştirildiğinden alandan tasarruf sağlar.


Sigma Yer Tavan Tipi Klimalar

Sigma Yer Tavan Tipi KlimaAktif karbon filtresi ile amonyak gibi havadaki birçok kokunun giderilmesini ve bazı zararlı kimyasal gazların etkisiz hale getirilmesini sağlar.


Mitsubishi Yer Tavan Tipi Klima

Mitsubishi Yer Tavan Tipi KlimaMaximum 200Pa, yüksek statik basınç ve hassas hava akışına olanak sağlayan tasarıma sahiptir. Yer tipi klimalar değiştirilebilir statik basıç ve değiştirilebilir hava emiş yönü ile farklı montaj imkanları sağlar.


En uygun yer tavan tipi klima fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

 

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile