Konum : Anasayfa A Plus Klima

A Plus Klima

Türkiye iklim şartlarında ülkenin bir bölümü yaz dönemi içerisinde ciddi derecede sıcaklarla karşılaşmaktadır. Bu aşırı sıcak durumu yaşam ve iş hayatını olumsuz yönde etkilemekte, çaşılma performanslarını düşürmekte, verimliliği azaltmakta, konfor seviyesini düşürmektedir.

Bundan ötürü daha verimli çalışma alanları ve daha konforlu daha mutluluk verici yaşam alanları için sıcaklık ve nem oranını düşüren soğutucular ve a plus klima cihazları kullanılmaktadır.

Aşırı sıcak yada nemli durumlarda çalıştırılma saatleri bazen 7 gün 24 saati bulabilen klima cihazlarında elektrik enerjisinden tasarruf eden a plus klimalar ekonomik fiyatlarıyla olarak ciddi faydalar sağlayabilmektedirler. Bu bağlamda düşünüldüğü zaman ihtiyaçtan fazla kapasitede gereksiz çalışma yapan klimalar ekonomik kayıplara sebep olmaktadır.

Yeterli ölçülerde düşük verimi olan bir ünite, daha verimli ama gereğinden büyük bir üniteye oranla daha tasarrufludur.

En Ekonomik A Plus Klimalar

Midea A Plus Klima

Teknik altyapısında bulunan Bioplus özellikleriyle havadaki mantar ve bakterileri yok eden Midea Klima bulunduğunuz ortama negatif iyonlar yayarak sağlıklı yaşam alanları oluşturuyor.

Enerji verimliliği açısından en iyi ürün alternatiflerinden birisi olan Midea A Plus Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile karşınıza çıkıyor.

Elektrik enerjisi tüketiminin azlığı sayesinde ekonominize destek olan Midea A Plus Klima Fiyatı alternatifleri ile sizin mutluluğunuzu destekliyor.

Samui A Plus Klima

Yüksek teknolojisi ile mekânınızı ister yaz ister kış yapın! Samui Klima özel teknoloji altyapısı sayesinde, en hesaplısıyla hem ekonominizi hem rahatınızı düşünen klimalar ayrıca en sessiz olma iddiasıyla klima piyasasında yer alıyor.

Enerji verimliliği açısından en iyi ürün alternatiflerinden birisi olan Samui A Plus Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile karşınıza çıkıyor.

Elektrik enerjisi tüketiminin azlığı sayesinde ekonominize destek olan Samui A Plus Klimalar fiyatı alternatifleri ile sizin mutluluğunuzu destekliyor.

Sharp A Plus Klimalar

Doğa dostu teknolojileri ile ekolojik yaşamın dengesini koruyan, az enerji tüketimiyle yüksek performans sağlayan ürünler sunan Sharp A Plus Klimalar klima merkezlerinde.

Enerji verimliliğinde üst boyutta performans sağlayan Sharp A Plus Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile karşınıza çıkıyor.

Elektrik enerjisi tüketiminde cimriliği ile sizin yanınızda yer alan Sharp A Plus Klima Fiyatı alternatifleri ile sizin mutluluğunuzu destekliyor.

En uygun a plus klima fiyatlarını websitemizden öğrenebilirsiniz. A plus klima özellikleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

 

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası