Konum : Anasayfa Klima Markaları ve Klima Çeşitleri

Klima Markaları ve Klima Çeşitleri

Klima Markaları, En Sağlıklı Klima Markaları, En Doğru Klima Markaları

İklim Plus klima iklimsa 8 farklı klima markaları, tüm klima çeşitleri ve uygun fiyat garantisi ile sizlerin yanında

İklimsa Klima
Dünyanın en önde gelen 8 markası ve bu markaların yüzlerce modelinin bir arada bulunduğu, Türkiye'nin dört bir yanındaki İklimsa Merkezleri, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize en uygun çözümleri tek bir noktada topluyor.

Panasonic Klima
Önde gelen Klima Markalarından Panasonic Klimaların geliştirdiği catechin filtresi, standart hava temizleme ve filtreleme filtrelerinden değişik olarak, çalıştığı mekandaki sigara dumanı, polen ve tozları temizlemekle kalmaz, artı olarak mikroskobik virüs ve bakterileri de yok eder.

Sharp Klima
Doğa dostu ve küresel ısınmaya karşı teknolojilere sahip olan ve klima markaları içerisinde farklılıklar yaratan Sharp Klimalar soğutma sisteminde R410A gazı kullanarak enerji tüketiminde cimrilikleri ve yüksek verimlilik konusunda artıları ile öne çıkıyor.

General Klima
Sahip oldukları elektrostatik filtre teknolojisi ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleyen General Klimalar klima markaları içerisinde en üst segmentteki yerini koruyor.

Sigma Klima
Dijital DC İnverter teknolojisi, yüksek performanslı dijital DC İnverter kompresör, dijital dönüşüm devresi ve sürekli manyetik rotor ile donatılmıştır.

Mitsubishi Klima
Özel enzim bileşimiyle polenleri, asalakları, kedi tüyünde bulunan alerjenleri, her tür bakteri, küf ve virüsleri yok eden ve sağlıklı yaşamalanları sunar. Odanızın havası daima temiz kalırken süreç içerisinde yetersizlikten kaynaklanan sağlık problemleri yaşamazsınız.

Tronic Klima
Yaşadığınız mekanı iklimlendirmek için en ekonomik çözümlerden birisi olan Tronic, düşük ses seviyesi, hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği diğer klima markaları arasında öne çıkar.

Samui Klima
Mininum ses seviyesinde çalışan, nem alma ve hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu ile tam size göre bir klima.

Klima Çeşitleri

  • Duvar Tipi Klima Çeşitleri
  • İnverter Duvar Tipi Klima Çeşitleri
  • İnverter Multi Split Mo Klima Çeşitleri delleri
  • Kanallı Tip Klima Çeşitleri
  • Kaset Tipi Klima Çeşitleri
  • Salon Tipi Klima Çeşitleri
  • Tavan Tipi Klima Çeşitleri
  • Yer Tipi Klima Çeşitleri
Klima markaları ve klima çeşitleri hakkında öğrenmek istediğiniz teknik bilgi ve fiyatlar hakkında çağrı merkezlerimizi arayabilirsiz 0850 532 11 56
 

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
İklimsa Yetkili Noktası