Konum : Anasayfa İklimsa Servis Hizmet Merkezleri Klima Kumanda - Çağrı Merkezi 0850 532 11 56
İstanbul Geneline Servis Hizmeti Online Servis Talep Formu Aksesuarlar Bir Telefonla Ücretsiz Teslim

Klima Kumanda - Çağrı Merkezi 0850 532 11 56

Klima Kumanda Tamiri

Klima Kumanda

Mitsubishi, Panasonic, Sharp, Midea, General, Sigma, Samui, Tronic, Denki, Shiro, İklimsa klima kumanda ve aksesuarlarını servisimizden temin edebilirsiniz. 2000 farklı klima markasına uyan akıllı klima kumandasını çağrı merkezimizden talepte bulunarak servis ekiplerimiz tarafından kapınıza teslim edilir.

Aşağıdaki klima markalarının orjinal uzaktan kumanda veya muadili akıllı kumandalarını çağrı merkezimizden sipariş edebilirsiniz.

Bilindiği gibi klimalarda birçok fonksiyon klima üzerinden değil kumanda aracılığı ile klimanın kontrol ünitesine erişilerek sağlanmaktadır. Kumandalarda görülen başlıca  arızaların sebepleri pilin eriyerek kumanda içerisindeki elektronik malzemelere zarar vermesi, kumandanın aldığı ağır darbeler, kumandanın içerisine elektronik malzemelerin çalışmasını bozacak derecede sıvı veya toz girmesi, yada aşırı kullanım sonucu tuş takımındaki bozulmalardır. Akıllı kumanda burada en sık karşılaşılan tuş takımı ile ilgili arıza olup kumandanın marka ve modeline uygun tuş takımının temin edilip, tuş takımının bastığı yüzeyin temizlenerek değiştirilmesi ile çözülebilir. Arızalı bir kumanda devresi için yine klima kartlarında olduğu gibi gerekli kontroller yapılır. Besleme geriliminin devreye kesintisiz uygulanıp uygulanamadığı test edilir. Gerekli müdahale, tekniğine uygun yapılarak arıza giderilir. Akıllı kumanda aldığı ağır darbe sonucu iletim yollarında hasar meydana gelen kumandanın değiştirilmesi tavsiye edilir. Çünkü bu durumda yapılacak tamir uzun ömürlü ve kalıcı olmaz.

Klima Kumanda

Kumanda da Teknik Özellikler

1 - ON/OFF BUTTON / Açma Kapama Tuşu : Açmak ve kapatmak için kullanılır.
2 - MODE BUTTON / Fonksiyon Tuşu : Çalışma fonksiyonlarını seçmek için kullanılır.
3 - FAN BUTTON / Üfleme Tuşu : Fan hızını otomatik - yüksek - orta ve düşük AUTO - HIGH - MEDIUM - LOW olarak seçmek için kullanılır.
4 - ROOM TEMPERATURE SETTINGS BUTTON / Sıcaklık Tuşu : Oda sıcaklığını ayarlamak için kullanılır.
5 - SWING BUTTON / Salınım Tuşu : Üfleme yönünü ayarlamak için kullanılır.
6 - SMART BUTTON / Hafıza Tuşu : Çok seçenekli fonksiyonlar için kullanılır.
7 - TIMER SET / CANCEL BUTTON / Zamanlama
Tuşu :
Zamanı başlatma ve değiştirme tuşu.
8 - SLEEP BUTTON / Uyku Tuşu : Uyku modunu tercihe göre hazırlamak ve değiştirmek için kullanılır.
9 - SUPER BUTTON / Süper Tuş : Tercihte maksimum faydalanmada hızlı soğutmayı başlatmak veya durdurmak için kullanılır, otomatik olarak 18 derecede başlar ve maksimum olarak kullanılır.

Panasonic, Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Sigma, Tronic, Samui klima kullanma klavuzlarını web sitemizden bulabilirsiniz.

Klima Kumandalarını yedek parça depolarımızda mevcut olup ister yetkili servis noktalarımızdan isterseniz çağrı merkezimizden sipariş edebilirsiniz. Arızalı Klima kumandalarınız tamir edilip servisimiz tarafından evinize teslim edilir. Tamiri mümkün olmayan uzaktan kumandalarınız için yeni kumandalarınızı servisimizden temin edebilirsiniz. 

Panasonic, Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Sigma, Tronic, Samui klima kumandaları uygun fiyatlarla servisimiz tarafından kapınıza teslim edilir.

Merkezi Uzaktan Kumanda

Haftalık zamanlayıcı ile Kompakt kullanışta fonksiyonellik, tek bir sistemle 400 iç ünite / 400 uzaktan kumanda grubu/64 grup denetlenebilir. Tek bir sisteme 16 merkezi uzaktan kumanda bağlanabilir. Böylece her kattaki merkezi denetim odasından mevcut çalışma konumu ve ayarlar görüntülenebilir. Başlama / durdurma, işlem modu, sıcaklık ve hava hızı gibi fonksiyonların doğru denetimi konfor sağlar.

Grup Uzaktan Kumanda

Basit bir işlemle iç ünitelerin grup denetimi, tek bir kontrol cihazı ile 8 uzaktan kumanda grubu kontrol edilebilir. Tek bir VRF sistemde, 64 grup uzaktan kumanda bağlanabilir. Grup uzaktan kumandaları bir VRF sisteme bağlamak için ağ dönüştürücüsü [UTR-GRDA] gerekmektedir. Yüksek performans ve küçük boyut sayesinde açma/kapama, çalışma modu, ayarlanan sıcaklık ve hava akışı, merkezi ya da bireysel olarak denetlenebilir ve görüntülenebilir.

Kablolu Uzaktan Kumanda

Dahili sensörlerden sıcaklık doğru bir şekilde ölçülerek oda sıcaklığı denetlenebilir. Haftalık/günlük zamanlayıcı ile basit uygulama, tek bir kumanda ile 16 iç üniteye kadar kontrol ve tek bir iç üniteye 2 kablolu uzaktan kumanda bağlantısı ile size kolaylık sağlar. Güçlü ve küçük boyut özelliği ile bu kablolu uzaktan kumanda 3 önemli özelliği tek bir birimde bir araya getirir. İç ortam sıcaklığı, kumanda üzerinde bulunan sensör sayesinde doğru olarak okunur.

Klasik Uzaktan Kumanda

Klasik uzaktan kumanda temel fonksiyonlara erişimi sağlar. Temel bir uzaktan kumandayla 16 iç üniteye kadar kontrol mümkündür. Birçok ziyaretçisi olan oteller ve ofisler için uygundur. Detaylı fonksiyonları içermez. Başlatma/durdurma, fan hızı seçimi, çalışma konumunu değiştirme, sıcaklık ayarlama gibi temel işlemlere erişim sağlar. Kolay işlem için uzaktan kumandanın ortasında büyük bir Başlatma/Durdurma düğmesi vardır. Standart uzaktan kumandayla çalıştırılabilir.

Kablosuz Uzaktan Kumanda

4 adet günlük zamanlayıcı seçimiyle tüm fonksiyon uygulamaları kolayca yapılabilir. Kolay kurulum ve kolay işlem özelliği sayesinde kod seçim anahtarı, iç ünitelerin karışmasını önler. Sistem adresleme kurulum süresince, kablosuz uzaktan kumanda kullanılarak sistem adresleme yapılabilir. Manuel anahtar ayarlanması yapılması gerekmez. Program zamanlayıcı, Açma/Kapama zamanlayıcısını 24 saatte bir çalıştırır.

Akıllı Klima Kumandası

Mitsubishi Klima Kumanda                                                                    İklimsa Klima Kumanda
Panasonic Klima Kumanda                                                                   Tronic Klima Kumanda
Sharp Klima Kumanda                                                                           Denki Klima Kumanda
Sigma Klima Kumanda

Klima Kumanda ve diğer marka klima kumandalarını 0850 532 11 56 çağrı merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

 

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 68 konuk çevrimiçi

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile