Konum : Anasayfa Servislerimiz Yetkili Servislerimiz Chiller Servisi

Chiller Servisi Yetkili Servis Merkezi Chiller Klima Servisleri

Chiller Servisi

Chiller Servisi

İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz olarak TSE belgeli noktalarından, eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli aracılığı ile hizmet götüren Chiller Klima Servis size bir telefon kadar yakın.

Chiller Servisi'mizin hizmetleri içerisinde olan Chiller Bakım, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri için çağrı merkezi numaramız olan 0850 532 11 56’yı arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi çağrı merkezimiz aracılığı ile müşteri ilişkileri yetkililerimize veya internet üzerinden iletebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla hizmet veren Chiller Servis görevlilerimizin yaptığı hizmet sonucunda ödemenizi kredi kartınızla kapıda yapabilirsiniz.

Chiller Servisi tüm tecrübesi ve dinamizmi ile hizmetlerini müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için çalışıyor.

Chiller Bakım

Chiller Bakım Servisi Chiller Bakım hizmetleri konusunda İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz olarak eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet veriyor. Chiller Klima Bakım Servisimiz size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilirsiniz.

Chiller Servisleri'mizde Chiller Klima Bakımı, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Chiller Bakımı'nızı düzenli olarak yaptırarak hem sağlığınızın korunması konusunda hem de ekonomik olarak çalışmaları konusunda maksimum performans ve verim sağlarsınız. Bakımı yapılmayan ürünleriniz bazı durumlarda tehlike yaratabilecek sorunlar çıkarabilmektedir. Chiller Klimalarınızın yılda 2 defa bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Chiller Servisi'ndeki Profesyonel ekibimiz ile uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak Chiller Klimanızın bakımını yapıyoruz. Çağrı merkezimizin 0850 532 11 56 numarasını arayarak yâda internet üzerinden Chiller Bakım Talebinde bulunabilirsiniz.

Chiller Montaj

İstanbul’un her bölgesine garantili hizmeti ile servis imkânlarını sunan Chiller Montaj Servisi 7/24 hizmet sağlarken eğitimli teknik personeli ve güler yüzlü hizmet politikası ile tüm Chiller Montaj işlemlerinizi uygun ödeme imkânları ile gerçekleştiriyor. Chiller Montaj Servisi çağrı merkezimizi arayabilir veya internet üzerinden Chiller Klima Montaj talebinde bulunabilirsiniz. Chiller Klima Montajı işlemlerinizden sonra kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilirsiniz.

İşletmenizin sağlıklı bir şekilde çalışması ve problemlerle karşılaşmaması açısından verimli ve tam performans çalışması önem arz eden ürün seçilirken doğru modelin seçilmiş olması, montajı yapılırken doğru bir şekilde yapılmış olması hem kısa vadede hem uzun vadede sizin faydanıza olacaktır.

Doğru yapılmamış olan Chiller Klima Montajı nedeni ile verimlilik konusunda ciddi eksiklikler yaşayabilir ve ilerleyen süreçte ciddi hasar verebilecek arızalarla karşılaşabilirsiniz.

Chiller Servisi Profesyonel ekibi tarafından iş yerinize en uygun ürünün belirleyip en doğru şekilde montajının yapılması işlemini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Chiller Montaj işlemleriniz için Chiller Servisi Çağrı Merkezi numaramız olan 0850 532 11 56 ‘yı arayabilir veya internet üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Uygun fiyat ve 12 aya varan taksitli ödeme seçenekleri İklim Plus Klima merkezlerimizde sizlere sunulmaktadır. Chiller Servis, Arıza Tespit, Montaj, Bakım işlemleriniz en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak şekilde ve size ekonomik olarak destek olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul çapında hizmet veren İklim Plus Klima, sizlere 7/24 hizmet vermekte ve satış sonrası hizmetler konusunda da her zaman yanınızda bulunmaktadır.

Doğru hizmeti doğru yerden almak için yapmanız gereken tek şey; İklim Plus Klimaya 0850 532 11 56 numarası yada internet sitemizdeki servis talep formu aracılığı ile ulaşmak!

Chiller Klima Servis, Bakım, Montaj ve Arıza Tespit fiyatlarını internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Klima Servis Hizmetleri

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 44 konuk çevrimiçi

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile