Konum : Anasayfa Servislerimiz Yetkili Servislerimiz Fancoil Servisi

Fan Coil Servisi Yetkili Servis Merkezi Fancoil Klima Servisleri

Fancoil Servisi

Fancoil Servisi

Isıtma konusunda diğer alternatiflerinden çok daha hızlı çalışan ve daha çabuk ortam ısıtması yapabilen Fan Coil Klimaları gece çalışırken dahi sizi rahatsız etmeyecek kadar düşük bir ses seviyesinde çalışırlar.

İklim Plus Klima bünyesinde gerçekleştirilen Fan Coil Servisi hizmetinin sağlandığı cihazların bazı teknik özellikleri aşağıda listelenmiştir;
 • Duvar Tipi Fan Coil'lerde geniş bir işletim aralığı bulunmaktadır.
 • Otomatik salınım özelliği ile minimum ses seviyesinde çalışma sağlar.
 • Kompakt tasarımları ile montaj ve bakım açısından kolaylık sağlar.
 • Kendinden söndürücülüdür.
 • Mekanınızın iç mimarisini bozmayacak şekilde şık tasarımlara sahiplerdir. 
 • Uzaktan kumanda özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
İstanbul'un her yerine 7 gün 24 saat sürekli olarak, eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli aracılığı ile hizmet götüren Fan Coil Servise tek bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Fan Coil Servisi'mizin hizmetleri içerisinde olan Fan Coil Bakım, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri için çağrı merkezi numaramız olan 0850 532 11 56’yı arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi çağrı merkezimiz aracılığı ile müşteri ilişkileri yetkililerimize veya internet üzerinden iletebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla hizmet veren Fan Coil Servis görevlilerimizin yaptığı hizmet sonucunda ödemenizi kredi kartınızla kapıda yapabilirsiniz.

Fan Coil Bakım

Fan Coil Bakımının Önemi

 • Bakımı yapılmamış Fan Coiller nedeni ile fazladan enerji harcamak durumunda kalabilirsiniz.
 • Fan Coil Bakımı yapılmadığı zaman kötü kokular bakteriler ve zararlı mikroorganizmalar ortama daha rahat dahil olabilir ve bu nedenle sağlığınızı bozabilir. 
 • Fan Coil'inizin bakımı yapılmadığında arızalar ve maddi kayıplar ile karşılaşabilirsiniz. 
 • Fan Coil bakımı geciktirildiğinde aşırı ısınma veya soğumadan kaynaklı olarak enerji kaybı yaşarsınız.  

Fancoil Bakım Servisi Fan Coil Bakım hizmetleri konusunda İstanbul'un her yerine 7 gün 24 saat sürekli olarak, eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli aracılığı ile hizmet götüren Fancoil Servise tek bir telefonla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilirsiniz.

Fan Coil Servislerimizde Fan Coil Bakımı, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Fan Coil Bakımınızı düzenli olarak yaptırarak hem sağlığınızın korunması konusunda hem de ekonomik olarak çalışmaları konusunda maksimum performans ve verim sağlarsınız. Bakımı yapılmayan ürünleriniz bazı durumlarda tehlike yaratabilecek sorunlar çıkarabilmektedir. Fan Coil’lerinizin yılda 2 defa bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Fan Coil Servisindeki Profesyonel ekibimiz ile uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak Fan Coil’inizin bakımını yapıyoruz. Çağrı merkezimizin 0850 532 11 56 numarasını arayarak yâda internet üzerinden Fan Coil Bakım Talebinde bulunabilirsiniz.

Fancoil Montaj

Neden Montaj Hizmeti Almalıyım?
 • Fan Coil Montaj Servisimiz Fancoil’lerinizin montajlarını ince hesaplamalar ve müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretecek şekilde yapmaktadır.
 • İklim şartları planlanarak doğru konumlandırma yapılan Fancoil montajı oluşabilecek problemlere önlem almanızı sağlar ve sağlık sorunlarının oluşma ihtimalini düşürür. 
 • Doğru montajı yapılmış Fan Coil'iniz çalışma performansı maksimum seviyede olacağı için enerji tasarrufu bakımından kazancınız en üst seviyede olur.
Fancoil Montaj Servisi montaj yeri ve şekli için dikkat edilmesi gerekenler:
 • Koyulacak alanın tasarımını bozmayacak konumlandırma gerçekleştirilmelidir.
 • Asıldığı yerin taşıyamama ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Hava akışının yönü ve seviyesi hesaplanarak ona göre ürün seçimi ve konumlandırma yapılmalıdır.

İstanbul'un her yerine 7 gün 24 saat sürekli olarak, eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli aracılığı ile hizmet götüren Fancoil Servise tek bir telefonla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkânından da faydalanabilirsiniz.

Doğru yapılmamış olan Fancoil Montajı nedeni ile verimlilik konusunda ciddi eksiklikler yaşayabilir ve ilerleyen süreçte ciddi hasar verebilecek arızalarla karşılaşabilirsiniz.

Fancoil Montaj işlemleriniz için Fan Coil Servisi Çağrı Merkezi numaramız olan 0850 532 11 56 ‘yı arayabilir veya internet üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Uygun fiyat ve 12 aya varan taksitli ödeme seçenekleri İklim Plus Klima merkezlerimizde sizlere sunulmaktadır. Fan Coil Servis, Arıza Tespit, Montaj, Bakım işlemleriniz en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak şekilde ve size ekonomik olarak destek olacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul çapında hizmet veren İklim Plus Klima, sizlere 7/24 hizmet vermekte ve satış sonrası hizmetler konusunda da her zaman yanınızda bulunmaktadır.

Doğru hizmeti doğru yerden almak için yapmanız gereken tek şey; İklim Plus Klima'ya 0850 532 11 56 numarası yâda internet sitemizdeki servis talep formu aracılığı ile ulaşmak!

Fan Coil Servis, Bakım, Montaj ve Arıza Tespit fiyatlarını internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Klima Servis Hizmetleri

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 25 konuk çevrimiçi

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

 • Telefon: 0850 532 11 56
 • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile