Konum : Anasayfa Servislerimiz Yetkili Servislerimiz General Yetkili Servisleri

General Klima Servisi Yetkili Montaj Bakım Arıza - 0850 532 11 56

General Yetkili Klima Servisi

General Klima Yetkili Servisi

General Klima Servis İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.

Talebinizi müşteri General klima çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Verdiği montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir. 

General Klima Bakımı

 İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır. Bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. General Yetkili Klima Servisi Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

General Klima Montajı

 İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klamatize edilmek istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış birşekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

General Klima Özellikleri

Inverter Tavan-Duvar Tipi

Otomatik Filtre Temizleme
Tüm filtre, yaklaşık 2 dakikada otomatik olarak temizlenir.
İki aşamalı bakteri önleyici ve kötü koku giderici A sınıfı filtreler, odadaki havayı temiz tutar. Filtre otomatik olarak temizlendikten sonra, enerji tasarrufu özelliği yükten bağımsız olarak artar. Enerji tasarrufu sürekliliği için filtre iki haftada bir temizlenmelidir.

Bakterileri Yok Etme Yöntemleri
Photokatalitik filtre sayesinde toz ve kirlerdeki bakteriler yok edirlir.
UV yansımaları, bakterileri uzaklaştırır ve havayı temizler.

Üstün Teknoloji ile Yüksek Verimlilik
Otomatik filtre temizleme fonksiyonu sayesinde enerji tasarrufu*

Güçlü dikey hava akışı, zemin seviyesinde ısıtma sağlar.

Yatay hava akışı kullanıcıya direkt soğuk hava üflemesini önler.

Inverter Duvar Tipi / Plazma Serisi

Plazma Filtre
Toz parçaları, elektrostatik filtre sayesinde toplanır ve koku, zayıf iyonlar tarafından ayrıştırılarak bastırılır. Plazma filtre, yüksek toz toplayan tasarımıyla aynı anda odadaki havayı temizler. Plazma hava temizleyici, küçük toz parçacıkları ve kokuları yok eder.

İç Ünite Serpantin Kurutma ve Plazma Etkisi
Bu modelde iç ünite serpantin kurutma özelliği vardır. Klima durdurulduktan sonra bu özellik çalışmaya başlar. Plazma hava temizleme ünitesi, bakterileri yok eder, ozon ve iyon yayarak klimanın içinin temiz kalmasını sağlar.

Düşük Ortam Sıcaklığında Çalışmak
General klimalar, yüksek verimli kompresör ve akışkan sıcaklığını ölçen sensör sayesinde düşük ortam sıcaklıklarında çalışma mümkün hale gelmiştir.

 

Inverter Duvar Tipi Split

Sade ve Şık Görünümlü Tasarım
Kompakt enerji tasarrufuyla uyum sağlar.

10°C "Heat" (Isıtma) İşlemi
Bu özellik sayesinde oda sıcaklığının 10°C'nin altına inmesi önlenir.

Kolay Bakım
General klimalar, bakım esnasında zorluk oluşturabilecek tüm koşullar kolay hale getirildiğinden, her zaman temiz kalır.
Ön panelin çıkarılması kolay olduğundan bakım işlemi daha kolaydır.

Dahili Kurutma İşlemi
Bu model, dahili kurutma işlemi özelliğine sahiptir. Cihazın güç kaynağı kapatıldıktan sonra havalandırma kısmının içinde kurutma işlemi başlar. Böylece havalandırma bölümünde sporların ve bakterilerin büyümesi engellenir.

Sessiz Çalışma, Soğutma Modu

Düşük Ortam Sıcaklığında Çalışma
Yüksek verimli kompresör ve akışkan sıcaklığını ölçen sensör sayesinde düşük ortam sıcaklıklarında çalışma mümkün hale gelmiştir.

Duvar Tipi Split

Ürünleri ve detaylı teknik özelliklerini öğrenmek için tıklayınız

Uygun fiyat ve 12 aya varan taksitli ödeme seçenekleri ile İklim Plus Klima yetkili klima satış merkezlerimizde. Yetkili klima servisi arıza, montaj, keşif, tamir, onarım hizmeti ve periyodik olarak yıllık klima bakımı yapmaktadır. İstanbul geneline uzman ekibimizle 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet vermektedir. hizmet vermektedir. TSE belgeli servis noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakınız. Yetkili satış ve servislerini 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. General klima fiyatları ve kampanyalı fiyat listesini web sitemizden öğrenebilirsiniz.Mitsubishi klima servisi sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Klima Servis Hizmetleri

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 54 konuk çevrimiçi

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, General, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz
Klima Yetkili Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile