Konum : Anasayfa Servislerimiz Yetkili Servislerimiz Mitsubishi Yetkili Servisleri

Mitsubishi Klima Servisi Yetkili Servis Merkezi Mitsubishi Klima Servisleri

Mitsubishi Yetkili Klima Servisi

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi Klima Servis İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

 Mitsubishi Heavy İndustries markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ve TSE belgeli  noktaları ile hizmet vermektedir. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir. Mitsubishi Yetkili Klima Servisi

Mitsubishi Klima Bakımı

İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır. Bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Klima bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

Mitsubishi Klima Montajı

İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klamatize edilmek istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış birşekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

Mitsubishi Klima Özellikleri

Duvar Tipi Split

Mitsubishi Heavy duvar tipi klimalar, havayı kötü kokulardan arındıran, sterilize eden, antibakteriyel negatif iyonları ortama yayarak size tertemiz bir hava sunuyor; doğal enzim filtresiyle de kirli havayı emerek bakterileri yok ediyor.

Doğal Enzim Filtresi
Kirli hava, doğal enzim filtresi sayesinde ortamdan emilir. Doğal enzim filtresi, emilen hava içindeki mikroorganizmaların hücre duvarlarını yok eder. Doğal bir mekanizma ile bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama güvenli ve temiz hava verilir.

Koku Giderici Temizlik Filtresi
Mitsubishi klima, mekanda bol miktarda bulunan ve kötü kokuya sebep olan moleküllerin kokularını gidererek odadaki havayı temizler. Sadece su ile yıkanıp, güneşte kurutularak koku giderici etkisi yenilenir ve tekrar takılıp kullanılabilir.

Negatif İyon Plakası
Klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, sterilize eden, antibakteriyel ve uzak enfraruj yayıcı etkiye sahip turmalin levha bulunmaktadır. Bu levha kesintisiz olarak negatif iyonlar doğurur. Klima çalışmasa bile, hiç elektrik harcamadan temiz orman havası sağlayan negatif iyonlar yaymaya devam eder. Ozon tabakasını koruyarak insan sağlığına da olumlu katkıda bulunur.

Yüksek Verimlilik Oranı
Yüksek COP değerleri ile maksimum enerji tasarrufu ve yüksek performans sağlar.

Antibakteriyel Fan
Antibakteriyel korumalı fan sayesinde ortama daha temiz hava verilir. Cihaz çalışmadığı zamanlarda da kötü koku ve küflerin oluşumunu engeller.

Otomatik Hava Temizleme
Mitsubishi klima, kendi kendine hava temizleme özelliği ünite kapandığı (off) zaman bile 2 saat boyunca etkisini sürdürür. Kullanıcı, bu özelliği isteğe bağlı olarak ayarlayabilir ya da çalıştırıp durdurabilir.

Inverter Duvar Tipi 

Çevreci R410A Gazı
Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı, çevreye duyarlı, enerji tüketimi az ancak enerji verimi yüksek olduğundan küresel ısınmaya karşı önemli bir çözüm oluşturur.

Doğal Enzim Filtresi

Koku Giderici Temizlik Filtresi

"A" Sınıfı Enerji
"A" sınıfı klimalar, yüksek (COP) verimlilik oranı ile enerji tasarrufu sağlar.

Sistem Odakları İçin Çözüm
Mitsubishi Heavy Industries'in gelişmiş teknolojisi, ısıtma ve soğutma çalışma aralıklarını genişletmiştir. Bu özellik sayesinde Inverter klimalar -15 dereceye kadar kullanılabilir.

Alerjen Temizleme Filtresi
Özel enzim bileşimiyle polenleri, asalakları, kedi tüyünde bulunan alerjenleri, her tür bakteri, küf ve virüsleri etkisiz hale getirir ve öldürür. Alerjenler, bakteriler vb. filtre üzerinden uçup gitse bile, etkisiz hale gelirler. Böyle odanızın havası daima temiz kalır.

Negatif İyon Plakası
Mitsubishi klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, sterilize eden, antibakteriyel ve uzak enfraruj yayıcı etkiye sahip turmalin levha bulunmaktadır. Bu levha kesintisiz olarak negatif iyonlar doğurur. Klima çalışmasa bile, hiç elektrik harcamadan temiz orman havası sağlayan negatif iyonlar yaymaya devam eder.

Ozon tabakasını koruyarak insan sağlığına ve dünyanın geleceğine olumlu katkıda bulunur.

 

Salon Tipi 

Güçlü Sterilizasyon Etkisi

Dijital ekranla her şey gözünüzün önünde.
Ayarlanabilen sıcaklık, çalışma modu, hava akış yönü ve hava akış hızı ayarları, zaman gibi bilgiler geniş gösterge ekranı üzerinde görülebilir.

Güçlü Toz Toplayan ve Sterilize Eden Filtre
Standart özellik olarak FDF5HQ'da bulunan filtredeki lytic-enzimler, zararlı bakterileri tutarak yok eder.

Yüksek Verimlilik
İç ünite: Geniş ölçüde yüksek performanslı ısı eşanjörü kullanılmıştır. Dış ünite: Yüksek verimli scroll kompresör, geniş çaplı yüksek verimli fan ve çift sıra halinde sınıflandırılmış büyük ebatlı ısı eşanjörü kullanılmıştır.

Doğal Enzim Filtresi
Kirli hava, doğal enzim filtresi sayesinde ortamdan emilir. Doğal enzim filtresi, emilen hava içindeki hücre duvarlarını yok eder. Doğal bir mekanizma ile bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama güvenli ve temiz hava verilir.

Multi-Split Sistemler

Farklı mekanlar için farklı çözümler sunan Mitsubishi Heavy Industries, Multi-split klima sistemleriyle bir dış üniteden, farklı dört iç üniteye bağlantı kolaylığı sağlıyor. Üstelik bu sistem mekanınıza uygun olarak size, kanallı, duvar ve kaset tipi olmak üzere 6.820 - 24.220 Btu/h kapasite aralığında geniş iç ünite seçenekleri sunuyor. Mekanınız nasıl olursa olsun, çözüm hazır.

Ürünleri ve detaylı teknik özelliklerini öğrenmek için tıklayınız

Uygun fiyat ve 12 aya varan taksitli ödeme seçenekleri ile İklim Plus Klima yetkili klima satış merkezlerimizde. Yetkili klima servisi arıza, montaj, keşif, tamir, onarım hizmeti ve periyodik olarak yıllık klima bakımı yapmaktadır. Servisi İstanbul geneline uzman ekibimizle 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet vermektedir. hizmet vermektedir. TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakınız. Yetkili satış ve servislerini 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Mitsubishi klima fiyatları ve kampanyalı fiyat listesini web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Klima Servis Hizmetleri

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 59 konuk çevrimiçi

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile