Konum : Anasayfa Servislerimiz Yetkili Servislerimiz Sharp Yetkili Servisleri

Sharp Klima Servisi Yetkili Montaj Bakım Arıza - 0850 532 11 56

Sharp Yetkili Klima Servisi

Sharp Klima Yetkili Servisi

Sharp Klima Servis İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir hizmetleri sunmaktadır.

Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir. 

Sharp Klima Bakımı

İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.Sharp Yetkili Klima ServisiKlimanızın bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

Sharp Klima Montajı

İstanbul'un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir hizmetleri sunmaktadır.

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klamatize edilmek istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış birşekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

Klima Özellikleri

Çevreye dost R410A gazı
Soğutma sisteminde kullanılan R410A gazının az enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan özelliği sayesinde Küresel ısınmaya karşı ve çevreye duyarlıdır.

Hastalıklar size uzak
Bronşial astım ve alerjiye yol açan mite alerjenlerini %91 oranında etkisiz hale getirir ve alerjenler vücuda girse bile, vücutta reaksiyona yol açmalarını engelleyen tek teknolojidir.

Havanız daima temiz
Mekanın içine yaydığı doğal iyonlar sayesinde hava yoluyla bulaşan virüsleri, bakterileri ve küf sporlarını etkisiz hale getirir, havayı bulunduğu yerde anında ve tamamen temizler.

Küf yok, koku yok
Astıma yol açtığı kanıtlanan havadaki küf sporlarını etkisiz hale getirir ve küf kokusundan arınmış bir hava sunar. Ayrıca sigara dumanında bulunan ve kötü kokuya yol açan moleküllere karşı etkilidir.

Negatif iyonların pozitif etkisi
İyon dengesi özelliğiyle, şehir yaşamında bozulan pozitif ve negatif iyon dengesini, ortama yaydığı negatif iyonlarla yeniden sağlar. Sharp klima, insan vücudundaki hücreleri canlandırdığı düşünülen negatif iyonlar sayesinde daha rahat, enerjik taze hissedersiniz.

Virüse karşı en iyi önlem : Plasmancluster
Plasmancluster iyonlarının havada bulunabilen yüksek derecede ölümcül ve patojenik H5N1 Avian Influenza (kuş gribi) virüslerini %99 oranında azalttığı kanıtlanmıştır. Mevcut hava temizleme teknolojileri arasında bu virüslere karşı etkinliği kanıtlanmış dünyadaki ilk teknoloji Plasmancluster'a aittir!

Hava Temizleme ve Nemlendirme Cihazı

Hava temizleyiciler, optimum nemlendirme özelliğiyle rahatlık sağlarken, Plasmancluster İyonlar ile yıl boyu evinizdeki havayı temizler.

Etkisi, nemlendirme özelliğiyle artan pozitif ve negatif Plasmancluster İyonları, havayla taşınan zararlı küf sporlarını, alerjenleri (mite, polen gibi) ve virüsleri etkisiz hale getirir. Bu sayede, yaşadığınız mekanlardaki havayı temizleyerek, sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sağlar.

Ürünleri ve detaylı teknik özelliklerini öğrenmek için tıklayınız

Uygun fiyat ve 12 aya varan taksitli ödeme seçenekleri ile İklim Plus Klima yetkili klima satış merkezlerimizde. Yetkili klima servisi arıza, montaj, keşif, tamir, onarım hizmeti ve periyodik olarak yıllık klima bakımı yapmaktadır. İstanbul geneline uzman ekibimizle 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet vermektedir. hizmet vermektedir. TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakınız. Yetkili satış ve servislerini 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Sharp klima fiyatları ve kampanyalı iyat listesini web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Klima Servis Hizmetleri

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 34 konuk çevrimiçi

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır

Klima Bakımı

Klima Bakımı Neden ÖnemliCihazlarınıza yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?

Teknik Servis

Klima Teknik ServisServiste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.

7/24 Servis Hizmeti

7 Gün 24 Saat Servisİstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

İklim Plus Klima Servis

İklim Plus Klima Servisi Mitsubishi, Sharp, Sigma, Tronic ve Samui markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul'da İklimsa yetkili servisidir. 0850 532 11 56 numaralı çağrı merkeziyle uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir.

Servis ve Satış Noktaları

Klima Servisleri
Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Klima Satış Noktası
Yüksek performanslı kaliteli ve ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile