Konum : Anasayfa Klima Mitsubishi Mitsubishi Klimalar

En Yeni Mitsubishi Klimalar

Left direction
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 50 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 60 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 60 ZF-S Klima
Mitsubishi SRK 25 ZJ-S Klima
Mitsubishi SRK 25 ZJ-S Klima
Mitsubishi SCM 40 ZG-S Klima
Mitsubishi SCM 40 ZG-S Klima
Mitsubishi SRRM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi SRRM 25 ZF-S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Mitsubishi DXK 24 Z4S Klima
Right direction

Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Heavy Industries

İklimsa'dan Yeni model Mitsubishi İnverter Klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu. DXK 09Z3-S, DXK 12Z3-S, DXK 18Z3-S, DXK 24 Z4S, SRK 20 ZJX-S, SRK 25 ZJ-S, SRK 35 ZJ-S, SRK 35 ZJX-S, SRK 50 ZJ-S, SRK 50 ZJX-S, SRK 63 ZE S1, SRK 35ZMP-S1, SRK 25ZMP-S1, SRK 45ZMP-S1 iki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.

Klima sektörünün lider markası Mitsubishi markası aynı zamanda sektörün en az enerji harcayan ve en düşük ses seviyesine sahip klimalarını üretmektedir. Yüksek performanslı kaliteli cihazlardır.
Ortak özellik olarak bulunan negatif iyon plakası ile ortamın havasını temizleme özelliğine sahiptir. Negatif iyon plakası, ortamda bakteri ve gözle görülemeyen mikroorganizmaların oluşumunu engeller.

Bütün dünyada tanınan mitsubishi klima ismi geniş ürün gamı mitsubishi kanallı klima,mitsubishi kaset tipi klima,mitsubishi tavan tipi klima,mitsubishi inverter klima mitsubishi salon tipi klima mitsubishi vrf klima olna cok çeşitli ticari ve ev tipi klima çeşidine sahip olup yaygın servisleriyle güvenilir bir markadır.mitsubishi heavy klima olarak bilinen firma kısa bir sürede klima endüstrisinin zirvesine yükselmiştir ve günümüzda halen zirvededir ve pazardaki en verimli sistemleri sunmaktadır.

Uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile mitsubishi heavy klimalar iklim plus klima İklimsa Merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ. Satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle İklim Plus Klima'da.
Mitsubishi Klima Çeşitleri

Mitsubishi İnverter Modeller

Mitsubishi Duvar Tipi Klima

Mitsubishi klimalar yuvarlatılmış ve yumuşatılmış biçimi, ince gövdesi, kompakt estetik tasarım ile her türlü ortama uyum sağlar. Mükemmel hava kalitesi, yıkanabilir hava filtresi ile alerjenleri yok eder.

Mitsubishi Kanallı Tip Modeller

Mitsubishi Kanallı Tip Klima

Mitsubishi klima kanalların kullanımı, hava çıkışlarının hava koşullandırma cihazının odanın merkezinde göze çarpan varlığını ortadan kaldırarak tavanda uygun herhangi bir yere montajını kolaylık sağlar.

Mitsubishi Kaset Tipi Modeller

Mitsubishi Kaset Tipi Klima

Mitsubishi klima kompakt kaset tipi modeller asma tavan standartlarına uyucak şekilde dizayn edilmiştir. Kompakt boyutlara karşın montaj ve bakımı kolaydır.

Mitsubishi Salon Tipi Modeller

Mitsubishi Salon Tipi Klima

Mitsubishi klima insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler için ideal çözümler sunar. Bu klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekanlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için salon tipi split Klimalar mükemmel çözüm olabilirler.

Mitsubishi Tavan Tipi Modeller

Mitsubishi Tavan Tipi Klima

Mitsubishi klimalar yeni tasarım geleneksel ünitelere göre %50 oranında gürültü seviyesini azaltmayı benimsemiştir. Klima giriş ızgarası üzerindeki iki vida ayarlanarak kolayca tavana asılabilir. Karmaşık montaj işlemlerini ortadan kaldırır.

Mitsubishi Yer Tipi Modeller

Mitsubishi Yer Tipi Klima

Mitsubishi klima hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split klimaların avantajları ister yere ister tavana monte edilebilmeleridir. Dar mekanlarda tavandaki boş alan kullanılmak istenirse iyi bir klima tercihi olabilir. Bu klimalar montaj açısından sunduğu avantajlar ile tercih sebebidirler.


Mitsubishi Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Mitsubishi Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Mitsubishi Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Mitsubishi Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Duvar Tipi Klimalar
Japon Teknolojisiyle üretilen cihazlar, her türlü mekana ve ihtiyaca uygun çözümleri, yılların deneyimi ve sağlamlığı ile sunmaktadır.

Mitsubishi Klima Servisleri

Mitsubishi Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Mitsubishi Klima
Üstün Japon teknolojisi cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
Mitsubishi Klima Yetkili Noktası