Konum : Anasayfa Klima Panasonic Panasonic Klimalar

En Yeni Panasonic Klimalar

Left direction
Panasonic KIT-E18-LKE Klima
Panasonic KIT-E18-LKE Klima
Panasonic KIT-E9-LKE Klima
Panasonic KIT-E9-LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-E24-LKE Klima
Panasonic KIT-E24-LKE Klima
Panasonic KIT-XE15-LKE Klima
Panasonic KIT-XE15-LKE Klima
Panasonic KIT-E15-LKE Klima
Panasonic KIT-E15-LKE Klima
Right direction

Panasonic Klimalar

Panasonic Klima
İklimsa Klimaİklimsa'dan Yeni model Panasonic İnverter Klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu. İki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.

İklimsa Ailesinin Yeni Üyesi: İklimsa geniş ürün gamına, klima sektörünün büyük oyuncusu ve dünyanın birçok ülkesinde split klima pazar lideri olan Panasonic markasını ekledi. Dünyaca ünlü markaların seçkin ürünlerini tek çatı altında sunan Türkiye'nin iklimlendirme merkezi İklimsa Panasonic tarafından geliştirilen Etherea serisi İnverter Duvar Tipi Klimaları yeni sezonda tüketicileriyle buluşturuyor.

Yeni Etherea Ürünlerinin Yüksek Verimliliği
Yeni Etherea üniteleri her anlamda maksimum verim sunmaktadır. Bu üniteler, bir odadaki insanların varlığını ve hareketlilik seviyelerini algılayan ve çalışmasını buna göre ayarlayan Yeni Eco Patrol Sistemi sayesinde minumum tüketim sunar. Bu özellik, inverter + sistemi ile birlikte, Heat Pump modelinde %71'e ve sadece soğutma tipi modelinde ise %60'a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Çok sessiz çalışan klimalarımız, sizin ve ailenizin sağlığı için en temiz havayı garanti etmektedir. Bu klimalar aynı zamanda zararlı mikro organizmaları, virüsleri, bakterileri, küfleri yok etmek için tasarlanmış E-İON Plus sistemi ve odadaki nemin çok fazla düşmesinin önleyen sistemler gibi geliştirilmiş özelliklerle de donatılmışlardır. Bu MILD DRY (Mükemmel Nem Dengesi) sistemi ile sağlamaktadır.

İklimsa güvencesiyle duvar tipi klima, inverter klima, kaset tipi klima, multi klima, kanallı klima, salon tipi klima ve tavan tipi klima İklim Plus Klima'da

Uygun ödeme koşulları, peşin fiyatına 12 taksit seçenekleri ile İklimsa Merkezlerimizde GÜNCEL FİYAT LİSTELERİ. Satış montaj ve bakım hizmetlerini uzman kadrosu, güleryüzlü servis anlayışı, uygun fiyat seçenekleri ucuz ve cazip kampanyalı fiyat listeleriyle İklim Plus Klima 'da.
Panasonic Klima Garanti Şartları

Panasonic mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

Panasonic klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla Panasonic yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.


Panasonic Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Panasonic Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Panasonic Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Panasonic Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Panasonic Klimalar

Panasonic Duvar Tipi Klimalar
Japon Teknolojisiyle üretilen cihazlar, her türlü mekana ve ihtiyaca uygun çözümleri, yılların deneyimi ve sağlamlığı ile sunmaktadır.

Panasonic Klima Servisleri

Panasonic Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Panasonic Klima
Üstün Japon teknolojisi cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
Panasonic Klima Yetkili Noktası