Konum : Anasayfa Klima Tronic Tronic Klimalar

En Yeni Tronic Klimalar

Left direction
Tronic TBT-TRK-48HR
Tronic TBT-TRK-48HR
Tronic TRK-12DMA Klima
Tronic TRK-12DMA Klima
Tronic TRK-24DMA Klima
Tronic TRK-24DMA Klima
Tronic TRK-09DMA Klima
Tronic TRK-09DMA Klima
Tronic TRK-18DMA Klima
Tronic TRK-18DMA Klima
Right direction

Tronic Klimalar

Tronic klima uygun fiyatı, sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Bioplus özelliği sayesinde negatif iyonları yayarak ortamdaki bakteri ve mantarları yok eder. Böylece serinlerken soluduğunuz hava daima temiz kalır.Tronic Klima Çeşitleri

Tronic Duvar Tipi Klima

Tronic Duvar Tipi KlimaTronic klima iki üniteden (İç ve Dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar. Geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler. Gürültü seviyeleri düşüktür. Kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Tronic Salon Tipi Modeller

Tronic Salon Tipi KlimaTronic klimalar insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler için ideal çözümler sunar. Bu klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekanlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için mükemmel çözüm olabilirler.

Tronic Klima Garanti Şartları

Tronic mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

Tronic klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla Tronic yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.


Sigma Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Sigma Klima Bakımı Neden Önemli Bakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Sigma Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Sigma Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Tronic Klimalar

Tronic Duvar Tipi Klimalar
Uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikleriyle her mevsim konfor sağlar. Bioplus özelliği ile negatif iyonlar yayarak ortamdaki bakterileri yok eder.

Tronic Klima Servisleri

Tronic Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Tronic Klima
Ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile yetkili klima merkezlerimizde
Tronic Klima Yetkili Noktası