Konum : Anasayfa Klima Samui Samui Klimalar

En Yeni Samui Klimalar

Left direction
Tronic TRK-24DMA Klima
Tronic TRK-24DMA Klima
Tronic TRK-18DMA Klima
Tronic TRK-18DMA Klima
Samui STT-18HR Klima
Samui STT-18HR Klima
Tronic TRK-09DMA Klima
Tronic TRK-09DMA Klima
Tronic TRK-12DMA Klima
Tronic TRK-12DMA Klima
Samui STT-12HR Klima
Samui STT-12HR Klima
Right direction

Samui Klimalar

İklimsa Klima, her ihtiyaca ve bütçeye uygun klima seçeneğine kolayca ulaşabilmeniz için ürün çeşitliliğini Samui markası ile destekliyor. İklimsa Klima, Samui’de de 3 yıl ürün garantisi, uzman eleman ve doğru bilgi desteği, ödeme alternatifleri ve kolaylıkları ile tüketicinin yanında yer alıyor.

Yaşadığınız mekanı serinletecek ekonomik bir çözüm olan Samui, düşük ses seviyesi, nem alma ve hızlı soğutma özellikleri, elektrik kesintilerinde tekrar çalışma özelliği, kendi kendine arıza teşhisi ve koruma fonksiyonu ile tam size göre bir klima.
Samui Klima Çeşitleri

Samui Duvar Tipi Modeller

Samui klima İki üniteden (İç ve Dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar. Duvar tipi klimalar geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler. Gürültü seviyeleri düşüktür. Kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Samui Hesaplı Klima

iklimsa samui klima güvencesiyle bütçenize uygun olmasıyla hesaplı, az yakan enerjisi ile tasarruflu ve dayanıklı yapısı ile güçlüdür. Siz de uygun fiyata kaliteli bir samui klima alın rahat edin.

Samui Klima Garanti Şartları

Samui mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

Samui klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla Samui yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

Samui Klimalar

Mitsubishi Klima

Online Ziyaretçi

Şu anda 60 konuk çevrimiçi

Samui Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Samui Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Samui Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Samui Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Samui Klimalar

Samui Duvar Tipi Klimalar
Bu cihazlar  ile en hesaplı serinlik. Hem ekonominizi hem rahatınızı düşünen sessiz klimalar, İklimsa Güvencesiyle 0850 532 11 56

Samui Klima Servisleri

Samui Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Samui Klima
Ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile yetkili klima merkezlerimizde
Samui Klima Yetkili Noktası