Konum : Anasayfa Klima Sigma Sigma Klima

En Yeni Sigma Klimalar

Left direction
Sigma SGM09INVDMB(C) Klima
Sigma SGM09INVDMB(C) Klima
Sigma SGM12DMC(D) Klima
Sigma SGM12DMC(D) Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM24INVDMB(C) Klima
Sigma SGM18DMC(D) Klima
Sigma SGM18DMC(D) Klima
Sigma SGM24DMC(D) Klima
Sigma SGM24DMC(D) Klima
Sigma SGM22DMD Klima
Sigma SGM22DMD Klima
Right direction

Sigma Klima

İklimsa'dan Yeni model Sigma klima İnverter Duvar Tipi, Kaset Tipi, Salon Tipi, Tavan Tipi, Yer Tavan Tipi, Kanallı Tip sigma klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu.A enerji sınıfı sigma klima fiyatları görmek için tıklayın. İki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.Sigma klima yetkili servis merkezinie ulaşmak için tıkayınız.iklimsa sigma klima ürün gamı sigma inverter klima,sigma kaset tipi klima ,sigma kanallı klima ve sigma salon tipi klima ile profesyonel seridede oldukca iddalı olan sigma teknik özellikleri bakımından üst segmen cihazlarla eş deger fiyatları ise oldukca rekabetçidir.

Sabancı güvencesi ve 24 yıllık deneyimi ile Türkiye'nin iklimlendirme Merkezi olarak hizmet veren iklimsa, çevreye duyarlı olduğunu pazara sunacağı sigma klima markası ile bir kez daha kanıtlıyor. İklimsa’nın çevre dostu yeni ürünü R410A gazı kullanımı ile küresel ısınma konusunda önlemler sunarken sigma klimalar inverter özelliği ile de enerji tasarrufu sağlıyor. 12 farklı modeli bulunan klimalar, uygun fiyatları ile küresel ısınmaya duyarlı, çevre dostu ve bilinçli tüketicilere ideal bir seçenek olarak sunulacak.

Küresel ısınmanın doğaya ve hava şartlarına olumsuz etkilerine duyarlı bir yaklaşım sergileyen iklimsa sigma klima, yeni ürünü ile tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor. Ozon tüketim katsayısı sıfır olan R410A gazı ile çalıştığı için ozon tabakasına zarar vermiyor. Ayrıca sigma klimalar inverter özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor. Inverter özelliği ile soğutma ve ısıtma kapasitesini değiştirebilmesini, böylece ortam istenen sıcaklığa / soğukluğa ulaştığında bu ısıyı sabitleyebilmesine olanak tanıyor. Bu da gereksiz enerji tüketimini önleyerek tasarruf edilmesini sağlıyor.Sigma klima türkiye distribütörü iklimsa hem yaygın servisleriyle hemde bayileriyle ürün gamını tüketiçi ile buluşturuyor.Sigma klima iklimsa ile ilgili şikayetlerinizi yorumlarınızı bize bildirebilirsiniz.
Sigma Klima Çeşitleri

Sigma Duvar Tipi Modeller

Sigma Duvar Tipi Klima

Sigma klima iki üniteden (İç ve Dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar.sigma duvar tipi klimalar geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler.Gürültü seviyeleri düşüktür. Kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Sigma Hava Perdesi Modelleri

Sigma Hava Perdesi

Sigma hava perdesi, binaların giriş kapısı üzerine veya dik olarak yanına monte edilebilen, bina içindeki klimatize edilmiş, ısıtılmış ve filtre edilmiş temiz havayı muhafaza etmek amacıyla kullanılan, fan ve ısıtıcıdan oluşan bir cihazdır. Hava perdesi kullanımı ile, yazın sıcak havanın, kışın soğuk havanın içeri girmesi önlendiği gibi, dışarıdaki egsoz gazlarının, dumanların, kokuların, tozun, sineğin içeri girmesi de önlenir.

Sigma Salon Tipi Modeller

Sigma Salon Tipi Klima

Sigma klimalar insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler için ideal çözümler sunar. Bu klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekanlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için sigma salon tipi split Klimalar mükemmel çözüm olabilirler.

Sigma Klima Garanti Şartları

Sigma klimalar mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Sigma klima garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

Sigma klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa sigma klimalar; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, sigma klima tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla Sigma klima bayileri yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.


Sigma Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Sigma Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Sigma Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Sigma Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sigma Klimalar

Sigma Duvar Tipi Klimalar
Türkiye geneline yetkili satış ve montaj servisi, İstanbul genelinde yaygın ağıyla ve uzman kadrosuyla kesintisiz hizmet vermektedir.

Sigma Klima Servisleri

Sigma Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sigma Klima
Ekonomik cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile yetkili klima merkezlerimizde
Sigma Klima Yetkili Noktası