Konum : Anasayfa Klima Sharp Sharp Klimalar

En Yeni Sharp Klimalar

Left direction
Sharp AY-XPC18LR Klima
Sharp AY-XPC18LR Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AYAP18GR/KR Klima
Sharp AYAP24GR/KR Klima
Sharp AYAP24GR/KR Klima
Sharp AYAP12FHR/KR Klima
Sharp AYAP12FHR/KR Klima
Sharp GS-XP12FR Klima
Sharp GS-XP12FR Klima
Sharp KC-C70E
Sharp KC-C70E
Right direction

Sharp Klimalar

Sharp Klima

İklimsa'dan Yeni model Sharp İnverter Klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu.Sharp Klima inverter modelleri AY-XP9FR/LSR, AY-XP12FR/LSR, AY-XPC18LR, AY-XP24GR/LR ve Sharp duvar tipi klima modeleri AY-AP9FHR/KR,AY-AP12FHR/KR,AY-AP18GR/KR,AY-AP24GR/KR iki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.

Sharp klima Plasmacluster iyon teknolojisiyle evinizin havasını temizler ve hastalık yapan mikropları, bakterileri yok eder.
Yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla virüslerden arınmış sağlıklı,güvenli ve tertemiz ortamlar sunar.
Havadaki kökü kokuları, bakterileri, miteları ve benzeri virüsleri etkisiz hale getirip yok eder.
Sharp klima kullandığı R410A gazı sayesinde minumum enerji tasarrufu sağlamakla beraber küresel ısınma ve çevreye duyarlıdır. A enerji sınıfı sharp inverter klima üstün hava temizleme özelligi ile size sağlılkı bi ortam sağlar

PLASMACLUSTER İYONLARI’NIN 4 TEMEL ETKİSİ

Sharp Plasmacluster İyon Teknolojisi, yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla odanın her köşesine ulaşır, havayı hızla ve tamamen temizler. Plasmacluster Klima’nın yaydığı bu iyonlar, Plasmacluster İyon Jeneratörü tarafından üretilir. Yayılan negatif ve pozitif iyonlar mekânın içinde her köşeye ulaşır ve havada asılı bulunan virüsleri ve bakterileri çevreler. Doğal iyonlar tarafından hücre duvarı parçalanan virüsler etkisiz hale getirilir. Sharp klimanın yaydıgı bu iyonlar sayesinde, bronşial astım ve alerjiye yol açan toz akarları (mite) da yok edilir.Hatta bu alerjenler vücuda girmiş olsalar bile, hapşırma, burun akıntısı, egzama gibi reaksiyonlara yol açmaları engellenir. Plasmacluster iyonları, doğal hayatta var olan iyonlar olduğu için zararsızdır.

Sharp klimanın plasmacluster özellikleri

1. Bronşial astım ve alerjiye yol açan toz akarlarını (mite) etkisiz hale getirir.
2. Havadaki bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirir.
3. Havada bulunan küf sporlarını etkisiz hale getirir ve kötü kokulu molekülleri azaltır.
4. Havadaki iyon dengesini kontrol altında tutar.

SHARP MULTi iNVERTER KLİMALAR iKLiMSA'DA

Temmuz 2010 tarihinden itibaren stoklara meycut olan multi inverter klimalar, eşsiz Plasmacluster İyon Teknolojisi ve çevreye duyarlı, ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu akışkan gazı ile tek bir dış üniteyle her ortamda konfor sağlar. Sharp multi inverter klima serisi, hafif ticari alanlar ve konutlar için yüksek konforlu, kompakt ve ekonomik çözümler sunar. Her bir iç mekanda kullanılacak olan iç ünite kapasitesi, ihtiyaca göre esnek kullanım imkanı verir. Sharp multi inverter klimalar, üç farklı kapasitede (18.000, 24.000 ve 30.000 btu/h) dış ünite seçeneği ve dört farklı kapasitede iç ünite seçenekleri ile DC Inverter sistemi sayesinde düşük dış ortam sıcaklıklarında (-15°C’ye kadar) etkin ısıtma yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede özellikle soğuk iklim bölgelerinde klima ile ısınma mümkün hale gelmektedir. Sharp klima kampanyaları ve sharp inverter klima fiyatları hakkında bilgi almak ve klima kampanya detaylarını öğrenmek için klima danışma hattımızı arayabilir yada iklim plus klima web sitemizi ziyaret edebilirsinizSharp Klima Çeşitleri

Sharp Duvar Tipi Modeller

Sharp Duvar Tipi Klima

Sharp klima İki üniteden (İç ve Dış) oluşurlar. İç ünite ile dış ünite, birbirlerine bakır bir boru ile bağlıdırlar. Duvar tipi klimalar geniş ev ve iş yerleri için ideal çözümdürler. Gürültü seviyeleri düşüktür. Kapasitelerine göre pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Sharp Hava Temizleme Cihazı

Sharp Hava Temizleme ve Nemlendirme

Sharp klima etkisi nemlendirme özelliği ile artan pozitif ve negatif Plasmacluster iyonları, hava ile taşınan zararlı küf sporlarını, alerjenleri (mite,polen gibi) ve virüsleri etkisiz hale getirir, inatçı kokuları etkin şekilde yokeder.

Sharp İnverter Duvar Tipi

Sharp İnverter Duvar Tipi Klima

Sharp klimalar sabit hız sistemine göre çok fazla sayıda avantaja sahiptir. Örneğin değişken klima kompresörü çalışmaya başladıktan hemen sonra ayarlanan sıcaklığa çok kısa bir süre içerisinde ulaşır.

Sharp Model Özellikleri

Sharp Klimalar

Sharp klima uluslararası ödüllü Plasmacluster İyon Teknolojisi ile size birçok avantaj sunuyor. Plasmacluster, yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla havadaki bulaşıcı hastalıklara neden olan virüs ve bakterileri tamamen temizleyip, alerjiye yol açan toz akarlarını (mite) %91 oranında etkisiz hale getirerek, size daha sağlıklı mekanlar yaratır.

Sharp Yer Tavan Modeller

Sharp Yer Tipi Klima

Sharp klima yer tipi split klimalar hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split klimaların avantajları ister yere ister tavana monte edilebilmeleridir. Dar mekanlarda tavandaki boş alan kullanılmak istenirse iyi bir klima tercihi olabilir. Bu klimalar montaj açısından sunduğu avantajlar ile tercih sebebidirler.

Sharp Yer Tipi Modeller

Sharp Yer Tavan Tipi Klima

Sharp klimalar yer-tavan tipi cihazlar hem ev, hem işyeri gibi küçük alanlarda kullanılabilirler. Bu tip split cihazların avantajları ister yere ister tavana monte edilebilmeleridir. Dar mekanlarda tavandaki boş alan kullanılmak istenirse iyi bir klima tercihi olabilir. Bu klimalar montaj açısından sunduğu avantajlar ile tercih sebebidirler.

Sharp Klima Garanti Şartları

Sharp mamülünün kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde ürünün kullanılması ve Teknosa'nın yetkili kıldığı Servis Elemanları dışındaki şahıslar tarafından bakım onarım veya başka bir nedenle müdahele edilmemiş olması şartıyla, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamen malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşı; teslim tarihinden itibaren 3(ÜÇ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

Garanti kapsamı içinde yapılan işlemler için işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içerisinde yapılacak onarımlarda geçen süre içerisinde ilave edilir. Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre mamülün yetkili servis atölyelerimize, yetkili servis atölyelerimizin bulunmaması durumunda malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinde bildirim tarihinden itibaren başlar.

Sharp klima'daki arızanın 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, İklimsa; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis eder. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptaması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servis atölyelerinde yapılabilir. Müşterimizin buna onayı şarttır. Ürünün teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı, ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu üründen yararlamamanın süreklilik kazanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, yetkili servis atölyelerinin mevcut olmaması halinde sırasıyla Sharp yetkili satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın giderilmesinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir. Bu Garanti Belgesi'nin kullanılmasına Garanti Belgesi uygulama ve esaslarına dair tebliğ uyarınca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.


Sharp Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Sharp Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Sharp Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Sharp Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Klimalar

Sharp Duvar Tipi Klimalar
Ürün geliştirirken öncelikle insan sağlığını düşünür. Bu doğrultuda pozitif ve negatif iyon üreten Plasmacluster Teknolojisini geliştirmiştir.

Sharp Klima Servisleri

Sharp Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Klima
Plasmacluster iyonlu cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
Sharp Klima Yetkili Noktası