En Yeni Panasonic Klimalar

Left direction
Panasonic KIT-E18-LKE Klima
Panasonic KIT-E18-LKE Klima
Panasonic KIT-XE15-LKE Klima
Panasonic KIT-XE15-LKE Klima
Panasonic KIT-E24-LKE Klima
Panasonic KIT-E24-LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-E12-LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE-12LKE Klima
Panasonic KIT-XE9-LKE Klima
Panasonic KIT-XE9-LKE Klima
Right direction

General Klimalar

General Klima

İklimsa'dan Yeni model japon General klima İnverter ,Multi klima,Duvar Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Yer Tavan Tipi, Kanallı Tip Klimalar Haziran ayından itibaren Sabancı güvencesiyle İklimsa merkezlerimiz İklim Plus Klima showroomlarında satışa sunuldu. İki ayrı kapasite alternatifi olan modeller RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliğine uygun olup ozon tabakasına zarar vermeyen R410 gaz kullanılmıştır.İklimsa general klima yeni model general multi klimaları mart ayında Türk tüketicisiyle buluşturyor.Japon markası general klima özellikleri profesyonel  seride general kaset tipi klima ve general kanallı klima ve vrf sistemlerde generel vrf klima modellleri üstün performanslı inverter klimalar a anerji sınıfıyla kendi segmentinin en iyi çihazlarıdır. Satış sonrasında yaygın servisleriyle general klima yetkili servisi iklim plus klima satın aldıkdan sonrada ürünüzü yıllarca sorunsuz kullanmınız için 7/24 servis hizmetiyle hep yanınızda.

General Marka Multi Inverter klimalar İklimsa ürün gamına giriyor.

2011 sezonuna daha da iddialı hazırlıklarını tamamlayan İklimsa General Multi Inverter klima, Nisan ayından itibaren pazara sunuyor. 24,000 ve 30,000 BTU/H kapasitelerde 2; 7,000 / 9,000 / 12,000 / 18,000 / 24,000 Btu/h kapasitelerinde 5 ayrı Duvar tipi iç üniteler stoklara getiriliyor. Kanallı, Yer ve Kaset modellerin ise proje bazında siparişle getirilmesi mümkün olacak. 24,000 BTU / H kapasiteli dış ünite 1-3 ve 30,000 Btu/h kapasiteli dış ünite 1-4 olarak kullanılabilecek. İç üniteler Apple Catechin filtreli ve İonizer’lı olup, dış üniteler DC Inverter kompresörlü olacaktır.

24 yıldır Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olan İklimsa, dünya klima sektörünün ve Avrupa split klima pazarının önde gelen isimlerinden teknoloji öncüsü general klima Japon markasını da geniş ürün gamına ekledi.

General Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalarında Otomatik Filtre Temizleme özelliğini kullanarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

General klima tavan/Duvar Tipi Inverter klimalar, bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve yüksek enerji verimlilik seviyeleri ile özellikle Avrupa’da çok fazla talep görüyor. Ayrıca bu general klima modelleri Power Difüzörün sağladığı, uzun mesafelere üfleme yapabilme özelliği sayesinde geniş mekanlar için de tercih ediliyor.

General klimanın öne çıkan diğer modeli olan General Plasma inverter klimalar, sisteminde bulunan gerçek elektrostatik filtre ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleme özelliğine sahip. 9.000 ve 12.000 Btu/h kapasiteli modellerinde, general klimalar sessiz çalışma modunda ses seviyesi 20 dB(A) değerine düşerek, sessiz çalışma ortamlarında veya uyuduğunuz yerde rahatça kullanılabilmeyi sağlar.

Bunun yanında General klima inverter Duvar tipi split klimaların tüm modelleri, -10˚C’lik dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15˚C’lik dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme özelliğiyle düşük ortam sıcaklığı gerektiren bilgisayar odaları gibi mekanlarda kullanılabilir.General klima türkiye distribütörü iklimsa hem iklimsa merkezleriyle hemde yaygın servisleri ile satış sonrasında tüketiçinin yanında.

FİLTRE TEMİZLİĞİ ARTIK ÇOK KOLAY
İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncusu ve Avrupa split klima pazar lideri General Fujitsu Limited firması ile münhasır işbirliği antlaşması imzalayarak, geniş ürün gamına yenilikçi özellikteki Fujitsu General Klima marka ürünlerini de ekledi.

R410A general klimalar soğutucu akışkanlı inverter tavan - duvar tipi klimalarda yer alan ve dünyada ilk olan otomatik filtre temizleme özelliği, hem enerji tasarrufuna yardımcı olması hem de kullanıcıya kolaylık sağlaması ile dikkat çekiyor.

Panasonic Klima Şikayet ve ÖnerilerinizŞikayet ve Önerileriniz
Şikayet ve önerileriniz servis müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.
Panasonic Klima Bakımı Neden ÖnemliBakımın Önemi
Klimalara yapılacak periyodik bakımlar ne gibi problem ve sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar?
Panasonic Klima Teknik ServisTeknik Servis
Serviste bir ilk! Atölyemiz servis müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol edebilirler.
Panasonic Klima 7/24 Servis7/24 Servis Hizmeti
İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

İklim Plus Klima

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Telefon: 0850 532 11 56
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Panasonic Klimalar

Panasonic Duvar Tipi Klimalar
Japon Teknolojisiyle üretilen cihazlar, her türlü mekana ve ihtiyaca uygun çözümleri, yılların deneyimi ve sağlamlığı ile sunmaktadır.

Panasonic Klima Servisleri

Panasonic Servisleri
Servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Panasonic Klima
Üstün Japon teknolojisi cihazlar uygun fiyat ve Axess'e peşin fiyatına 12 taksit kampanyası ile
Panasonic Klima Yetkili Noktası